Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináltatok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltatok, ha a párotok mellett kezdtetek beleszeretni másik nőbe?

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Én alapból nem lennék benne egy olyan kapcsolatban, ahol előfordulhat, hogy beleszeretek más valakibe.
2018. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tisztességgel szakítanék a párommal, ha másra vágyom, vagy pedig ha fontos számomra, akkor igyekeznék javítani a kapcsolaton és minden lehetőséget megszüntetni a találkozásra/kapcsolattartásra a harmadik féllel.

Ez a két mód korrekt egyedül a pároddal szemben, ha van benned iránta minimális tisztelet...

2018. márc. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

" szakítanék a párommal, ha másra vágyom,"


Te a vágyaid (vagyis állati ösztöneid) miatt képes lennél felrúgni egy jól működő kapcsolatot?

2018. márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 October15 ***** válasza:
59%

Egyszer futottam bele ilyen jellegű problémába még gimiben. Beszéltem barátnőmmel, a másik lánnyal. [Technikailag barátnőm okán ismertem a másik lányt.]

Meg nem mondom, hogy mi okozta a dolgot de egy idő után normalizálódott a helyzet.


26F

2018. márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Te a vágyaid (vagyis állati ösztöneid) miatt képes lennél felrúgni egy jól működő kapcsolatot?"


he-he, ha a párod mellett belezúgsz másba, akkor az a kapcs. már rég nem ideális.


a szerelem pedig nem animális ösztön.


én érzelmekre, szerelemre céloztam a kérdésben, nem állatias baszásra.

2018. márc. 17. 00:13
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
A szerelem a hormonok játéka, nem az intelligencia és az értelem terméke. Ráadásul idővel elmúlik. Az elfogadás, a szeretet és a kölcsönös tisztelet az értelem és intelligencia termékei, amik nem múlnak el, hanem idővel még erősebbé válnak, és amiket a vágyaim miatt én semmiképpen se dobnék el. A vágyak csak vágyak. Naponta 20 olyan nőt látok, aki tetszik, de csak 1 olyat ismerek, akivel el is tudnék képzelni valamit. 20 nőért se adnám azt az egyet. De nyilván nektek másról szól egy párkapcsolat. Valószínűleg a szexuális vágyak kielégítéséről. Főként. De számomra nem az a lényege.
2018. márc. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"A szerelem a hormonok játéka, nem az intelligencia és az értelem terméke."


jó nagy butaságot írtál!


fejedben keveredik a szexuális ösztön (mint alap drive) és a szerelem.


nos, a szerelemben már csak azért is van intelligengia (érzelmi IQ) és értelem, mert szerelmes csak az ember lehet.


az állatok például nem szerelmesek egymásba.


párosodnak, szaporodnak, vagyis szexelnek, némelyik aj még orgazmusra is képes.


de szerelmesek nem tudnak lenni.


az bizoony nem csak kémia.


szerintem olvass, tanulj, az ostobaságok írása helyett.

2018. márc. 17. 00:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem is lekoptatott az illető, de olyan kedvesen küldött el, olyan édes

:)

(nem kérek privit)

2018. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha csak valamilyen szexuális vonzalom vagy fellángolás, akkor megszakítok minden kapcsolatot és elkerülöm, amennyiben a leendő kapcsolatomban boldogok vagyunk és fontos számomra.


Ha viszont tényleg szerelmet érzek és azt veszem észre, hogy vágyok a társaságára, akkor szakítok.


2 dolgot kell megérteni:


Az érzéseinket nem tudjuk eldönteni csak a tetteinket.

Ha beleszeretünk másba, akkor az a kapcsolat valószínűleg nem olyan nagyon erős vagy teljes.

2018. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én várnék vele persze nem éveket de ha pl 1-2 hét mulva elmulik a làng akkor nem lehettél szerelmes sztem.Az fokozatosan alakul ki beszélgetsz vele megismered és utána jönnek az érzések amik lehetnek baráti vagy szerelmi is .
2018. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!