Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan aki szerencsés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki szerencsés a szerelemben boldog kapcsolatban él?

Figyelt kérdés
2018. máj. 27. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Ideig-óráig mindenki. Aztán jönnek a bajok.
2018. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ritka az olyan szerelem ahol midkét fél boldog. De az mindennél jobb lehet.


Gyakoribb sajnos aki egyáltalán nem talál szerelmet, vagy ha mégis, akkor csak olyan enyhe megnyugvást talál benne, nem boldogságot.


Szintén gyakori az ahol az egyik fél ajnározza a másikat, vagy ahol valamelyik fél baromságait nyeli a másik, mert muszáj neki.

2018. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Sokáig nem hittem szerencsésnek magam, mert elutasításokba ütköztem, alig hívtak randira. Aztán baráti társaságban megtaláltam a páromat és azóta úgy gondolom én vagyok a legszerencsésebb ember a világon, hogy ilyen kincsre leltem és hogy ez a kincs viszont szeret és kíván.
2018. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Facebookon, instant grammon van sok :D
2018. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

5 éve már :)

És minden nap jobb és jobb.

2018. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Én nem hiszem hogy ez olyan ritka lenne, csak szerintem azok többnyire nem böngészik ezt az oldalt.


Vajon akkor én nem vagyok szerencsés a szerelemben? Hát nem, nagyon nem, de a kapcsolatomban semmiképpen nem mondanám magam boldogtalannak. Egyszerűen sok a nehézség. :)

2018. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit nevezünk "szerencsének".


Én már annak is nagyon örülök, hogy rájöttem, mennyi nehézséget tudok áthidalni a párkapcsolatomban - amire a másik is "vevő" természetesen.


Apránként fel tudjuk számolni a temérdeknek tűnő félreértést...

2018. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van. Vannak néha gondok, de boldogok vagyunk. Fiatalok vagyunk, de már házasok, és nem bántuk meg, életünk legjobb döntése volt. Ez 2 emberen múlik :)


23/N és 25/F

2018. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!