Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak engem zavar ez az egész?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar ez az egész?

Figyelt kérdés

24 évesek vagyunk és nagyon nehezen viselem ha a párom elmegy bulizni. Egyáltalán mire jó ez már 24 évesen??


16 éves kora óta még mindig nem sikerült megunni?


Nem szeretem ha megy, egyszerűen idegesít a tudat. Mióta velem van azóta nem ment, de most mintha kezdene menni újra..


Ebben a korban már illene megkomolyodni nem?


Régen nagy csajozós volt és emiatt zavar.


Ti mit gondoltok? :/


2018. máj. 27. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs gond. Néha egy-egy buli belefér. Nekem legalábbis pont elég. Egyébként meg miért kellene megunni a kikapcsolódást?


Persze nyilván más az, ha valaki rendszeresen megy és az a cél, hogy minél jobban le tudjon részegedni.. ezt nem tudnám én sem tolerálni.

2018. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki kikapcsolódás, nincs a bulizásban semmi rossz.
2018. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ki lehet kapcsolodni a kocsmában is haverokkal, miért kell feltétlenül nagy buliba járni.. Engem ez iszonyuan zavar. Mit tudnek kezdeni ezzel az érzéssel..?
2018. máj. 27. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy a bulizás nem kor kérdése.

És hogy nem kéne minden szembejövővel leállni, aztán nyávogni, hogy nem olyan, mint amilyet elképzeltünk. Többet kéne keresgélni.

2018. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez is egy kikapcsolódási forma amit ő élvez, szeret de te nem. Azért mert te.nem szeretsz bulizni attól még neki sem kéne elmennie?

24 éves könyörgöm ,nem kamasz de önálló(feltételezem),fiatal felnőtt ember ,miért ne mehetne? Miért baj az ha valaki 24 évesen szeret bulizni?

Van akinek ennyi idősen gyerekre van igénye, van akinek még csak munkára de manapság sokan még ebben a korban is tanulnak,buliznak.

Különböző emberek, különböző igényekkel.

2018. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb így, mintha 40 évesen 3 gyerek mellett jutna eszébe, hogy még valami kimaradt. Már csak azért is, mert ha olyankor kattan be, általában apa is eltolhatja a biciklit.
2018. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!