Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerjem meg, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg, ha ő most diplomázik, én elsőéves vagyok, és izzik a levegő köztünk? 19/N és 24/F

Figyelt kérdés

Ebben a tanévben kezdtem az egyetemet, és kb másfél hónapja találkoztam először egy sráccal, aki az első pillanattól kezdve pillangókat vált ki. Folyamatosan flirty hangnemben beszél velem, amit persze viszonzok. Utoljára egy egyetemi rendezvényen beszéltem vele, ahol ő zsűri volt, én meg mentem vállat masszírozni hozzá pluszpontért. (Volt, hogy más lányokat elküldött, hogy most nem lehet úgy pluszt szerezni, de engem odaengedett.) Ott is elég jól elbeszélgettünk, de sajnos limitált volt az idő. Nyár végéig nem hiszem, hogy találkozok vele, mert nem megyek fesztiválozni. Nyár végén a gólyatáborban mindketten főgólyák leszünk.

Hogy írjak neki messengeren, hogy az ne legyen erőltetett, fura, és felkeltse az érdeklődését?



2018. máj. 27. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Ennyi ésszel egyetemen, pasztmek.
2018. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus voltál neki, akkor egy "Szia, hogy vagy?" szerintem megteszi. Nem kell túltolni.
2018. máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

#1


En is ezt akartam irni.

Kerdezo, hogy sikerult eljutnod az egyetemig igy?

Elkepeszto. :O

2018. máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Ő a férfi, neki kellett volna lépnie...
2018. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves #1 és #3!

Egyetemre nem az emberi kapcsolatok kezelésével jut be valaki, hanem tárgyi tudással. Valamint olyanok is vannak 19 évesen, akiknek még egy kapcsolatuk sem volt.

Sincerely, egy mérnökhallgató lány :)

2018. máj. 27. 23:35
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem látok bele, de csak az írásodra hagyatkozva nőcsábász pasinak tűnik, téged megfogott a sármja, de semmi komolyat nem akar tőled. Akkor már rég lépett volna.

Az a baj, ha egy férfi komolyat akár egy nőtől, rendes párkapcsolatot, akkor azt szinte azonnal tudja, érzi, és mindent megtesz hogy meghódítsa a kiszemeltjét. De te nem kerültél ebbe a szerencsés helyzetbe.

2018. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szűz maradsz a végéig. 😇
2018. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De ha rosszul vettem le a dolgokat, mivel nem láthatok bele, akkor meg próbáld nagyon lazán, kissé már félvállról kezelni, és ha úgy szottyan kedved, csak írj. Semmi görcs, taktika, ciki nem lehetsz, ha lazán kezeled magad.
2018. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#6 Ez eléggé hidegzuhany volt, de akkor már értem miért nem lépett eddig. Köszönöm a válaszod!


#7 Miért maradnék szűz az egyetem végéig?

2018. máj. 27. 23:46
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan ismerjem meg, ha ő most diplomázik

Hogy írjak neki messengeren


Áhá, szóval messengeren el tudod érni. Probléma máris megoldva. Ott tudtok még ledumálni találkozókat; plusz ha még ebben a félévben ő oda jár, összefuthattok még. Egy-két szabadnapot hagyhattok ki tanulás alatt. Nem kell a teljes társasági életeteket feláldozni az iskola miatt. Szóval beszélj meg vele valami talit pl fagyizni , parka sétálni tán el tudnátok menni. És nem kell sokat, ha nem értek rá ; csak egy pici időt egymásra (meg magatokra) szánni, ha nektek ez tényleg fontos. Meg szerintem simán kérdezd meg, hogy van-e kedve talizni, azt ha van, akkor nem lesz probléma, akkor kinéztek egy időpontot , ami mindkettőtöknek jó, és vuálá:D Máris létrejött egy randi. EGyébként, ha tényleg bejöttök egymásnak; még ha kicsit bénáznál is egy megfogalmazásmóddal, még az is bejönne neki, annak is örülne, hogyha tényleg van közöttetek lángolás. Még örülne, hogy hívod, és el tudnád vele képzelni a jövőt. De szerintem sem kell ezt túlgondolni, csak leírod lenne-e kedve talizni; nem kell valami túlbonyolított mondatokat megfogalmazni; csak nyíltan, legegyszerűbb, letisztult formában megkérdezed; hogy szeretne- e veled iskolán kívül is talizni, mert a suliban talán nem nagyon van idő.

2018. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!