Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerjem meg, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg, ha ő most diplomázik, én elsőéves vagyok, és izzik a levegő köztünk? 19/N és 24/F

Figyelt kérdés

Ebben a tanévben kezdtem az egyetemet, és kb másfél hónapja találkoztam először egy sráccal, aki az első pillanattól kezdve pillangókat vált ki. Folyamatosan flirty hangnemben beszél velem, amit persze viszonzok. Utoljára egy egyetemi rendezvényen beszéltem vele, ahol ő zsűri volt, én meg mentem vállat masszírozni hozzá pluszpontért. (Volt, hogy más lányokat elküldött, hogy most nem lehet úgy pluszt szerezni, de engem odaengedett.) Ott is elég jól elbeszélgettünk, de sajnos limitált volt az idő. Nyár végéig nem hiszem, hogy találkozok vele, mert nem megyek fesztiválozni. Nyár végén a gólyatáborban mindketten főgólyák leszünk.

Hogy írjak neki messengeren, hogy az ne legyen erőltetett, fura, és felkeltse az érdeklődését?



2018. máj. 27. 23:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*parkban/ba:D parka helyett:)
2018. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A lexikai tudás kell az egyetem elvégzéséhez.

Az ismerkedéshez meg másféle, tapasztalati.

Bocs az offért. Írj neki, szinte mindegy mivel kezdesz. Ha kedveset írsz, az plusz pont. Ha bejössz neki, úgy is válaszol kb bármire.

2018. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Ezek szerint szimpi vagy neki is, miért nem ő nyomul?

Egyébként meg ennél könnyebb szitu nem is lehetne, te az elején vagy, ő meg a végén. Szimplán a képzésről kikérdezgeted, hogy milyen lesz, aztán elterelgeted a témát más irányba. Basszus, azért randizni ne te hívd már el.

2018. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
"azért randizni ne te hívd már el." elhívni bárki elhívhat bárkit; ha előreláthatólag jó lesz a végkifejlet; csak ha tényleg szeretik egymást, valaki lépjen, tök mindegy, ki teszi meg az első lépést, nem azon van a hangsúly. Hanem, hogy itt lehet valami , és ha az egyik nem lép, akkor bizony a másiknak kell; ha ő is szeretne valamit. :) Lehet, hogy a másik is csak tökre bátortalan,és fél, hogy elbénázná, most meg még olyan jól álltok, ezt nem akarja elszúrni; vagy még esetleg nem készült fel lelkileg egy párkapcsolatra; az is lehet; hogy még esetleg pl nemrég szakított mással -ezt mondjuk nemtom, de ha így van, ha nincs így, akkor is lehet simán csak bátortalan; de lehet, hogy amúgy örülne ilyen találkozgatásoknak; csak valaki vegye a kezébe a gyeplőt már, és menjen oda a másikhoz, kezdje el, kérdezze meg, hogy taliznak-e. Csak ilyen értelemben vegye a kezébe a gyeplőt, mert egy párkapcsolatban ugye ne egy irányító személy legyen, hanem mind a ketten. Szóval,ha ő nem lép, de te már most biztosra érzed, hogy jó lenne Kérdező, akkor lépj te felé. Veszíteni valód nincs.
2018. máj. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki,hogy "Szia,hogy vagy?" és ha válaszol,akkor tetszel neki,ha nem,hát az is egy reakció,csak nem olyan,amilyet te szeretnél.
2018. máj. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!