Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan valaki, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan valaki, aki azért lépett ki a kapcsolatából mert közben megismerkedett valakivel, akivel úgy érezte együtt kell lenniük?

Figyelt kérdés
Tényleg megérte, jobb lett? Vagy megbántad?
2018. máj. 28. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom volt így, hogy belém szeretett, így szakított a barátnőjével. Már több, mint két éve együtt vagyunk, és nagyon jó a kapcsolatunk. Nem banta meg.
2018. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Viszont az ők kapcsolatuk már a végét járta, és nagyon biztosra ment. Már jól ismert, amikor megtette, és azt is tudta, hogy viszonzom az érzéseit.
2018. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ó értem, köszönöm a segítő válaszod! :)
2018. máj. 28. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem.


A párom és én is kapcsolatban voltunk. Kb 4 éve ismerjük egymást, és ebből másfél éve vagyunk együtt.


Nekem mindig is tetszett, vonzódtam hozzá, de mindig volt valaki más, vagy neki, vagy nekem, vagx mindkettőnknek.


Aztán az én előző kapcsolatom egyre rosszabb volt, eltávolodtunk egymástól, és akkor pont akkor volt a közelemben ő. És azt éreztem, nekem ő kell.


Az előző kapcsolatomnak vége lett (, részben miatta, részben mert már vége kellett, hogy legyen).


De a páromnak nem lett vége a kapcsolatának még egy ideig, és nem is kommunikáltunk egymással.


Mikor következőleg találkoztunk, kiderült, már 2 hete nincs barátnője. (részben miattam, de leginkább mert rossz volt a kapcsolat).


Azóta együtt vagyunk, és igazán szerelmesek. Nem a fiatal szerelemmel, amikor rózsaszín ködben van az agyad, hanem igaz szerelemmel. :)

2018. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!