Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 évesen megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen megismerkedtem egy 34 éves gyönyörű nővel.5 hónapi együtt is voltunk, de távkapcsolat volt, és ő megismerkedett egy korabeli férfivel, aki el tudja tartani őt és a lányát. Mit tegyek, h el tudjam felejteni?

Figyelt kérdés
Még most is beszélünk, és mondja, h szeret és hiányzok...
2008. júl. 29. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj másokkal, járj szórakozni, foglald el magad valamivel ami érdekel. Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de az idő majd segít.
2008. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg korodbeli vagy fiatalabb lányokkal ismerkedni, hogy elfelejtsd... Járj szórakozni, sok csinos lány van, aki korban hozzád illik, független, és nem kell vele együtt egy gyermeket is eltartanod.
2008. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bezsélj vele és mondd meg neki, hogy az lenne a legjobb, ha nem nagyon beszélnétek és alakítsa csak a dolgait azzal a férfival de közben ne írja neked hogy szeret mert hiányzol, mert csak forgatja benned a kést...
2008. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!