Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mást is szoktak zavarni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is szoktak zavarni az utcán turbékoló, enyelgő szerelmes párok?

Figyelt kérdés
A haverom szerint csak azért zavar mert most is nincs senkim és szerinte anno én is az utcán enyelegtem az exemmel.Bár én ezt tagadom,ha ilyet tettem hülye voltam.Másokat is zavar amikor a párok az utcán enyelegnek ?Vagy tényleg csak azért zavar mert most nincs senkim és próbálok kőszívű lenni ?
2018. máj. 29. 13:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Semmi közöm hozzájuk, nem tartozik rám.
2018. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
45%
Teljes mértékben hidegen hagynak és az égvilágon semmi okot sem látok arra, hogy miért zavarjanak. Boldogok, senkinek sem ártanak, szóval király minden.
2018. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

Engem csak azok zavarnak, akik kissé agresszívabbak. Tehát amikor vonatkabinban ülök és csak ők vannak, egymásra másznak "jaaaajjj ne máááár józsiiii" "ne itt" és petting. Ilyen többször volt. Vagy amikor buszon mellém állnak és úgy csókolóznak, hogy fellöknek, hangosan cuppogva. Engem ez azért zavar, mert nagyon látszik, hogy a külvilágnak szól és nem a boldogságról. Hogy zavarba akarják hozni az embereket.

A sima bújás, suttogás, kedveskedés nem zavar, sőt aranyosnak találtam a minap is egy párt, egy képregényt olvastak összebújva, nevetve.

2018. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%
Azt azért furcsállom, hogy miért kritizálod õket, ha te is ilyen voltál?
2018. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen,ezzel en is igy vagyok. Pacsi.
2018. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Engem a nyilvános hányás, húgyozás, káromkodás vagy ordítva káromkodás idegesít. Azok, akik csendben turbékolnak az utcán nem zavarnak. :D
2018. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
63%

Nem igazán izgat, hogy mások mit csinálnak körülettem. Egyrészt, mert nem érdekel, másrészt nem tartozik rám. Ha még útban sincsenek, akkor pláne nem zavar.


Ha útban vannak kikerülöm őket és kész.


Szerintem, ha az emberek többet foglalkoznának magukkal és kevesebbet mások dolgával, sokkal több boldogabb ember lenne.

2018. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%
A csendben turbékolóval nincs is baj, még azokkal sem, akik bebújnak egy bokorba egy gyors menetre, de azok igenis zavaróak, akik metrón, buszon, villamoson esnek egymásnak, nyilvánosan, mások szeme láttára, éppen csak a ruháikat nem vetik le...
2018. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 peca1000 ***** válasza:

Ha 2m-en belül majdnem k@félnek, akkor arra már odafigyelek, addig nézem őket, míg zavarba nem jönnek.


Lightosabb dolgok nem zavarnak, csinálják csak, mosolyogva elmegyek melletük. :)

2018. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az zavar, ha folyamatosan cuppogó hangot adnak ki, de azért laposra tudnám őket verni, pedig boldog kapcsolatban élő nő vagyok.
2018. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!