Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik kancsalok (szemtengely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kancsalok (szemtengely ferfülés), Ti hogyan ismerkedtek? Mennyire gátol titeket ez a betegség az ismerkedésben? Kancsal párt próbáltok inkább találni vagy egészséges szeműt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 14:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon kancsal vagyok és szörnyen hátráltat az élet minden pontján. Nem merek az emberek szemébe nézni sem. Én nem tudnám magam komolyan venni ilyen szemmel. Az idegenekébe azért jobban bele tudok nézni, de a közeli ismerősökébe.. Furcsa, amikor kancsal emberrel beszélek, mintha egymás mellé beszélnénk. Eddig egészséges szemű barátaim voltak, de viccesen néznénk ki egy kancsallal :D ha kicsit lenne ferde a szeme, akkor nem zavarna, de ha nagyon, akkor zavarban lenném biztosan, de, ha bejönne, akár járhatnánk is.

27N

2018. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Simán, egyszerre két csajjal is tudok szemezni a dizsiben.
2018. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!