Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számotokra milyen az egészsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen az egészséges féltékenység?

Figyelt kérdés
Mi fér bele a kapcsolatotokba?
2018. jan. 3. 14:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenység semmiképp sem egészséges. Ha már okom lenne féltékenykedni, akkor azt a kapcsolatot megette a fene. Teljesen más dolog a féltés és az aggódás valakiért...
2018. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy egészséges féltékenység, ezért semmilyen formája nem fér bele egy jó kapcsolatba. Ha már ott tartunk, hogy összejövünk, akkor vagy maximális bizalom, vagy semmi. A szeretetet és a féltést pedig ne keverjük ide, mert a féltékenységnek ezekhez nincsen semmi köze.
2018. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet. Féltékenység vagy van vagy nincs. Féltés van, de az nem egyenlő a féltékenységgel. Ha van féltékenység, egy kicsi is az a bizalom hiánya.
2018. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egészséges féltékenység. Ha féltékeny vagy, tt már nincs bizalom.
2018. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Az egészséges féltékenység a nem létező!

Nem értem, ha a páromat egy gerinctelen féregnek nézném, aki képes megcsalni, akkor messzire elkerülném, nem hogy még kapcsolatban legyek vele... de mivel jó embernek tartom (hisz vele vagyok) nincs okom ilyeneken aggódni.

2018. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Mint a napsütötte éjszaka...
2018. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges és féltékenység egy mondatban? Jó vicc. Nincs ilyen. A féltékenység hibás kötődési minta, önbizalomhiány, önértékelési problémák és bizalmatlanság keveréke, semmi más. Nem is tudom megérteni azokat, akik hajlandók elviselni bárkitől.
2018. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egészséges féltékenység. Féltés van, aggódás. De nem féltékenység. Tudom, mi a dolgom és mennyit engedhetek meg más férfiaknak, ha van párom. Ha valaki megkérdőjelezi azt, hogy nincs köztünk semmi és nem kezdek mással, akkor engem kérdőjelez meg. Nem lenne szakító ok, amíg nem korlátozna, de nem fogok senkit győzködni meg semmit bizonygatni. Tegye rendbe az önértékelését, ne az én barátaimra meg férfi ismerőseimre morogjon.
2018. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%

Látom nem nagyon tudtak válaszolni eddig.


Egészséges az, amikor pl elmentek valahova(szeret téged ezt te is tudod) és pl megnéz egy gyönyörű lányt elég feltűnően.

Nyilván nem csalna meg, viszont annyira szép volt a lány hogy meg pl te is meg bámultad.

És ilyenkor elő jön egy kis egészséges féltékenység mivel az ilyen szituáció senkinek sem esik jól de bárkivel előfordulhat. “Meg nézte azt a szép csajt pedig itt vagyok mellette..”

Ez csak egy példa volt.

2018. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#9 És te komolyan gondolod, hogy ez normális és egészséges reakció? Én nem látom annak. Nem asszociálok arra ilyenkor, hogy nem vagyok elég a páromnak, nem zavar, ha látja, hogy van sok szép nő a világban. Pláne, hogyha olyan szép, hogy még nekem is feltűnik, pedig ritkán nézem meg az embereket az utcán. Elmondanád, minek kéne ezen rosszul esnie?
2018. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!