Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy éljem túl, ha elköltözik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl, ha elköltözik a szerelmem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy férfi kollégámba. Én sem voltam közömbös neki, de mégsem lett semmi. Tegnap tudtam meg, hogy szabin van, mert elköltözik, új munkahelyre megy. A szívem szakad meg, csak sírok és sírok, rettenetesen szenvedek. Hogyan éljem ezt túl?
2018. jún. 1. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, de tudlak sajnálni. Ha annyira akartátok volna egymást, akkor valamelyikőtök lépett volna.

Nem most kell krokodilkönnyeket ejteni.

2018. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beszélt veled arról, hogy elköltözik?


Hidd el, nem jó kollégával kezdeni. :) Én jól megjártam vele, és örülök, hogy már elfelejtettem.

2018. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom miért nem léptünk. Én nem mertem.

Nem, nem beszéltünk, de szerintem még a többi kolléga sem tudja ezt a hírt, én is csak véletlenül tudtam meg.

2018. jún. 1. 20:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire szerencsétlen. Szingli a pasi? Adta egyáltalán bármi jelét, hogy bejössz neki? Ha nem voltál közömbös neki, mégis miért nem lépett?? Ráadásul ha jól értem el sem köszönt... Nem hiszem, hogy érdekled. De fejezd be a siránkozást, nem hagytak el, nem halt meg senkid. Soha nem volt közöttetek semmi.
2018. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csapatépítőn csókolóztunk.
2018. jún. 1. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:

A csók sajnos nem sok mindent jelent. Az én kollégámmal megpróbáltuk a kapcsolatot is, de kb két hét után közölte, hogy inkább hagyjuk egymást. Nekem lett más, hozzánk meg jött egy másik kolléganő, és most őt akarja.


Ha volt csók, és többet akart volna, lépett volna. Beszéltetek egyébként magáról a csókról? Hogy miért történt? Vagy hogy mi a tervetek utána?

2018. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akart volna szexet is, de én abba nem mentem bele. A csók után nem volt semmi, vártam hogy esetleg keres vagy ír vagy valami, de semmi. Nagyon rosszul esett ez is, de nem akartam "futni" utána. Pedig úgy búcsúztunk el, hogy ebből majd lesz folytatás. Aztán csak kerülgettük egymást, de nem lépett senki semmit, csak ezen a vékony pengeélen táncoltunk. Most meg kiderül, hogy elmegy...
2018. jún. 1. 22:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy èjszakàra kellettèl volna, az nem jött össze, több energiàt meg nem akart beletenni.
2018. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat gondoltál te ebbe bele...
2018. jún. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is sokat gondoltál bele. :( Ha ő mondta, hogy majd keresitek egymást, keresnie kellett volna :(

Ha meg elköltözik, nyilván nem mostanában találta ki, hanem már korábban tervezte... Ergo megfordulhatott a fejében, hogy többet nem látjátok egymást ha nem lép, és ennek tudatában se tett semmit. Ráadásul nem is tőle tudtad meg, hogy lelép. Értem én, hogy másnak sem szólt, de ha több lettél volna számára mint a többiek, akkor neked legalább szólt volna.

2018. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!