Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már, hogy hazudnotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy hazudnotok kellett a plátói szerelmeteknek? Könnyen ment?

Figyelt kérdés

Istenem, a titkos szerelmem megkérdezte, ki tetszik... Nem kaptam levegőt, nagyon fájt...

Nem mondhattam, hogy te... De képtelen voltam hazudni. 😭

Azt hebegtem, senki. (Pedig tudja, hogy valaki igen. Szóval tudja, hogy hazudtam. Gondolom most azt hiszi, nem bízom rá az információt, mert ennyibe sem nézem.) Rettenetes volt... Ilyen hirtelen ért, és az is meglepett, hogy ez a kérdés ennyire mélyen érintett. Mintha egy sebet szakítottak volna fel. Iszonyatos volt. Tényleg nem mondhattam, hogy te. (Mondhattam volna, de nem lett volna értelme, mivel mi köztünk sosem lesz kapcsolat.) De képtelen, egyszerűen képtelen voltam hazudni. Nem bírtam meghazudtolni saját magam, letagadni az érzéseimet pont előtte.


2018. jún. 3. 01:10
 1/7 iamaveryniceguy ***** válasza:
0%

"Tényleg nem mondhattam, hogy te. (Mondhattam volna, de nem lett volna értelme, mivel mi köztünk sosem lesz kapcsolat.) "


Miért nem? Tán egyik ismerősöddel van kapcsolatban?

2018. jún. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem lehet köztetek kapcsolat?
2018. jún. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Engem is érdekelni miért tudodbiztosan,hogy lehet semmi?
2018. jún. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jesszusom ezen a semmiségen akadtál ennyire ki??

Hány éves vagy 12??

Mit kell ezt a dolgot túl reagálni

Megkérdezte tetszik-e neked valaki te azt mondtad senki és kesz

Huuu azta hatalmas problem

2018. jún. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért, lehet, hogy nem véletlen kérdezte. ☺
2018. jún. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Én fél igazságot mondtam.


Csak két évet kéne várnunk egymásra, hogy talán lehessen köztünk valami, azt meg nem kérhetjük a másiktól, hogy várj rám, másra ne nézz, na meg bírd ki, hogy nem érhetsz a másikhoz. Hoz az élet hülye helyzetet. (Tanár-diák eset, levelezőn de akkor is)

2018. jún. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Hány évesek vagytok, bakker?
2018. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!