Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye nem vagyok szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok szerelmes a legjobb barátnőmbe?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, még nincs egy éve, hogy megismertem a legjobb barátnőmet. Szeptemberben váltottam sulit az utolsó évre, így lettünk osztálytársak és így ismertük meg egymást. Rengeteg közös érdeklődési körünk van, irtó jókat tudunk beszélgetni, ökörködni együtt. Egy ideig azt gondoltam, hogy olyan ő, mint egy testvér, az utóbbi időben viszont nem tudom, mi van velem. Egyre többet gondolok rá, szinte folyamatosan ő jár a fejemben. Állandóan az üzeneteinket meg a képeinket nézegetem, most, hogy az írásbeli érettségik lementek, jóval kevesebbet találkozunk, mert eddig itt lakott kollégiumban, most viszont otthon van és csak heti 1-2-szer jön be a városba és már ezt is nehezen viselem. Pont olyan, mintha szerelmes lennék, de testi vonzalmat meg mégsem érzek. Viszont jobban szeretem őt, mint bárkit eddig és legszívesebben folyamatosan ott lennék, ahol ő van.


Szeptembertől már városba megyünk tanulni, órákra egymástól és már most azt érzem, hogy megszakad a szívem miatta, úgy fog hiányozni.


Mi van velem? Nem vagyok már kiskamasz, hogy most kezdjem el keresni az identitásom, meg nem is akarom ezt, de őt annyira szeretem.



2018. jún. 3. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha szexuális vonzalmat nem érzek, akkor szimplán csak nagyon szereted őt. Nem kell túlkomplikálni. Szerelemnél, azért más dolgokat is akarnál vele tenni...
2018. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem szerelem, csak iszonyatosan szereted, mint barátnőt, lelki társat, húgot, nővért. Idő enyhíti. De ne szakadjon meg a barátságotok. Meg ő jelképezi neked a múló gyermekéveket, vége a giminek, stb. Jön a tyúkszaros élet, ami annyira nem hoz lázba.
2018. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagy, hogy lennél szerelmes a barátnődbe? :o
2018. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak szeretet.
2018. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szexuális vágy, akkor nem vagy szerelmes belé, csak nagyon szereted őt, és ez nem baj. Hiányzik neked, mert eddig több időt töltöttetek együtt. Ez normális, hidd el!
2018. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer pontosan ugyanígy voltam a barátnőmmel.

Annyit gondoltam rá minimum, mint a férfire akibe szerelmes voltam de egyáltalán nem éreztem szexuális vágyat vagy hasonló csak nagyon szerettem.


Aztán pár évre rá lett egy másik barátnőm, akkor ő volt így velem.. érdekes dolog ez, de nem hiszem, hogy ez szerelem csak egy hajszál választja el attól éppen az, hogy ő egy lány és nem ferfi.

2018. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Minden nőnek volt vag ylesz életében nő szerelme.Mivel minden nő leszbikus csak sokan ezt nem is tudjak magukrol.
2018. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy itt is több nő szerelmes már nőbe mint férfiba elég csak megnézni keresőt.D
2018. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te nem valószínű, de én lehet hogy az leszek. :)
2018. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Kétszer akkora a homoszexualitás százalékod, mint az átlag embernek. Ez egy nagyon mély szeretet, ami nagyon enyhén az egyesülési vágyba is kukucskál, de nagyja nem az.

Ne akard konkretizálni az érzelmeidet, amíg nincsenek irányításaidon kívül. Ez így jó ahogy van. Nincs min aggódj.

Ha érdekel e téma működése, írj rám. :)

2018. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!