Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van/lenne olyan betegséged,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van/lenne olyan betegséged, ami megakadàlyoz/hàtràltat egy pàrkapcsolatban, akkor mit csinàlnàl?

Figyelt kérdés

Attól ismerkednél vagy elfogadnàd, hogy neked ez jutott?

Ha ismerkednél elmondanád, ha igen mikor?

Egész életen át tartó betegségre gondoljatok.


2018. jún. 3. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Fitymaszukulet ?
2018. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem diagnosztizáltak ilyesmivel. Ismerkedtem, nem zavart. Bár a szexben okozott problémákat, de a párom megértette. Azóta tünetmentes vagyok.

Soha nem fogadnám el, hogy nekem nem jut boldogság.

2018. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom elrejteni, mert jelentős részben ez(ek) okozza(ák) a kinézetem rossz elemeit :D hát ez van. Magában a kapcsolatban nem akadályoz, csak a kialakításában nyilvánvaló okokból.


Igyekszem elsősorban jó ember lenni, és felkészülni arra, hogy már örökké egyedül leszek. A szemem azért nyitva tartom, de már nem erőlködök.


26F

2018. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1, Van ilyen betegségem. Nem igazán érdeklek senkit sem. A net egy picit jó, mert ott az agyamat használhatom és abból nem feltétlen derül ki, hogy gond lenne, így pici remény mindig van. De amint kiderül, hogy nem vagyok tökéletes ember, akkor majdnem minden esetben vége is van mindennek;

2, Kezdem elfogadni, hogy ez jutott;

3, Neten nem az első alkalommal, hanem ha már érzem, hogy a személy megbízható, esetleg van közös pontunk egymásban. Személyes találkozónál egyből látszódik...

2018. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Mi a baj?
2018. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van, nagyon nehezen, de elfogadtam, hogy ennyi.


Amíg fel tudok kelni reggel, amíg nem szorulok 24órás felügyeletre addig élek. Már nem ismerkedek.

2018. jún. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!