Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csábíthatnék el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatnék el egy nálam 13 évvel idősebb férfit?

Figyelt kérdés
Már rég óta ismerjük egymást, de eddig nem mertem lépni. 18/l

2018. jún. 4. 17:40
1 2
 1/13 iamaveryniceguy ***** válasza:
23%
Feküdj le vele.
2018. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Úgy, ahogy egy korodbelivel tennéd. Keresd a társaságát, beszélgessetek, szervezzetek közös programot, aztán ha vevő rá, majd kialakulnak a dolgok. Ne akard görcsösen "elcsábítani", csak add önmagad.
2018. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
50%

Ha kapcsolatot akarsz akkor hívd el valami programra "randizni".Először valami egyszerűre aztán ha benne van a folytatásban akkor ő fog elhívni téged.

Ha csak sex akkor tudod a dolgod... :D

2018. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Viszont megromlott(!!!) párkapcsolatban él, szóval ez nem egészen ilyen egyszerű.
2018. jún. 4. 17:47
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

13 évvel vagyok idősebb nálad. Nálam az lenne a nyerő, ha írna a lány, elkezdene beszélgetni és megkérdezné mikor dolgozom vagy érek rá.

Leesne a tantusz.

2018. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 NDSM ***** válasza:
90%
Akkor várd meg amíg lezárja a párkapcsolatát. Utána lépj a tettek mezejére, de ésszel. Nem biztos, hogy egyből új kapcsolatot akar.
2018. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Ma buszon lattam egy olyan 182 cm - es csajt kb 15-6 eves lehetet nagyon kislanyos arca is volt .. a dagat kopasz buszsoforrel sumalgatot .. na mondom ezek a soforok tudnak valamit .. jut nekik a friss punci
2018. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

2. vagyok: mondja már el valaki, hogy mi rosszat mondtam??? teljesen normális tanácsokat adtam, mi a fenéért kell lepontozni?

Ha kapcsolatban van, akkor várd meg, amíg vége. Vagy ne. Te érzed.

2018. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyon nagy korkülönbség szerintem ennyi idősen, inkább keress valaki korodbelit. Egy ennyi idős férfi simán átvág, mert tapasztaltabb, mint te. Szerintem ha egy ennyi idős férfi enged egy ilyen korú lány közekedésének, az a szexre hajt csak. 21/L
2018. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha valoban megromlott kapcsolatban elne, kilepne. Ha nem akkor 1. Megsem olyan rossz csak neked adja elo ergo hazudik 2. Tutyimutyi megalkuvo. Most tenyleg ilyen kell. (3. Ha egy ferfi, igazi akar valamit, az kezdemenyez)
2018. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!