Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egyik pillanatról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyik pillanatról a másikra kiábrándulni valakiből egy olyan tettéért ami nem tetszett?

Figyelt kérdés
Nem egy fatális dolog, de az én lelkemnek rosszul esett, úgy érzem teljesen kiábrándultam. Már nem is érdekel (most hirtelen) mint pasi. Friss volt a dolog, de voltak már érzelmek.
2018. jún. 6. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Én nem azért szeretek valakit, mert megfelel az elvárásaimnak, és úgy viselkedik, ahogy nekem megfelelő, tehát nem.
2018. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Persze. Nekem volt, hogy szöszös volt a ruhám, ezért pedig kikerül tem a szeretet köréből. Szomorú.

31/f

2018. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Velem viselkedett gorombán, legalább bocsánatot kért még az éjjel.
2018. jún. 7. 05:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat ilyen.
2018. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hát...
2018. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet. Egy óriási nagy szerelmem azzal vágta el magát, hogy azt hallottam, belerúgott a kutyájukba dühében. Igaz, még csak kerülgettük egymást, de ezután én bezárultam. Szerintem mai napig nem tudja, mi a fene bajom lett hirtelen. 20 éve:( Egyébként a szerelem nem múlt el emiatt, csak az eszem lezárta.


A férjemből is kutya miatt ábrándultam ki. 9 együtt töltött év után. Ő nem bántotta, csak simán nem azon háborodott fel, hogy az anyjáék nem hívtak állatorvost a nagybeteg kutyához, mert féltek a büntetéstől, mivel se chip, se oltás, ráadásul láncon...hanem azon háborodott fel, hogy én ezek után nem köszöntem el tőlük. És nem állt mellém a kutyáért. Úgyhogy azóta nem érdekel a férjem, immár 1,5 éve. Van egy kislányunk, ezért nem válok el, de ennyi. Ha ezt az elején teszi, soha nem megyek hozzá feleségül.

De volt már korábban is olyan, ami miatt elegem lett belőle. Pl. két kutyát sétáltattam, ő meg a gyereket babakocsiban, együtt mentünk és felbukkant egy nagy kutya. Én nagyon megijedtem, mert ilyenkor bármi lehet, akár marakodás is. El is indult felénk fenyegetően a nagy kutya. Halálraváltan markolásztam a kisebb kutyáim pórázát. Férjem meg sebességre kapcsolt és otthagyott faképnél, hogy azt tegyen velünk a kutya, amit csak akar. Szerencsére a kutya nem akart balhét mégse, és eloldalgott. Én meg hazaviharzottam. Egy ideig rohant utánam a férjem, sejthetett valamit, a nyelvemen volt, hogy én inkább hazamegyek, mert melletted nem vagyok biztonságban, de feleslegesnek éreztem bármit is mondani. Ha ezt mondani kell, az már rég rossz. Nekem férfi kell, aki meg tud védeni egy kutyától egyszerre engem, a kutyáimat és a gyerekemet is. Meg fogom csalni.

2018. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!