Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van akár egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van akár egy minimális esélyem?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy barátnős pasiba... Szerintetek reménytelen szerelem? Mármint persze, van kapcsolata, de úgy érzem, ha mondjuk nem lenne, mert ha majd egy nap szakítanak esetleg, akkor sem lenne esélyem. Én dohányzom, a barátnője meg a pasi nem. Meg nagyon dagadt vagyok a barátnőjéhez képest. Legutóbb egy olyan H&M-es ruhában volt, amit én csak télen tudok hordani, mert az én testemen nem takarja a segget, ezért farmerral hordom, egyfajta hosszabb, derékban húzott pólóként. Rajta meg ugyanaz a ruha rendes ruhaként funkciónál, és nagyjából combközépig eltakarja, mivel nem olyan dagadt, mint én.

Meg nem tudom, szerintem én úgy alapjáraton is sokkal bénább vagyok. Ez a lány tök ilyen rejtélyes, meg izgalmas egyéniség. Nem hiszem hogy egy ilyen barátnő után nekem lenne nála esélye, ha szétmennének. Pedig nagyon vágyom erre a férfire, nagyon szívesen cseréljék a barátnőjével.


2018. jún. 7. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Hát ne haragudj, de itt semmi esélyed nem lesz.


De attól még álmodozhatsz....csak felesleges.

2018. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Jezusbmaria. Neked meg almodban SEM lesz eselyed nala. Nagyon beszukult tudatallapotu vagy.

Hany eves vagy? 16? 18?

2018. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NDSM ***** válasza:
13%
Igenis lehet esélyed!!! Nem látunk bele a srác fejébe és a kapcsolatuk minőségét sem ismerjük. Tessék felvállalni az érzéseidet és akkor majd kiderül az igazság. 2 lehetőség van: 1. Téged választ és boldog leszel. 2. Elutasít (lehet durván), de akkor lezárod magadban és tovább lépsz!
2018. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Ha ez nem trollkodás, akkor tedd rendbe magad fejben. Találj valami hobbit, ami érdekel és jó vagy benne; sportolj - pl. fuss, túrázz - ha a testeddel nem vagy elégedett.


Békélj meg magaddal, szerezz egy kis önbizalmat. Amíg így érzel magaddal kapcsolatban, addig felesleges kapcsolatban gondolkodni.

2018. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De miért van az, hogy soha nem kaphatjuk meg, akit akarunk?
2018. jún. 7. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Légyszi ne akard tönkretenni más kapcsolatát! Most még úgy érzed, hogy ő kell neked, egy kis idő múlva meg jön egy jobb, akiért még jobban odaleszel. Ne ragadj le barátnős pasinál, inkább ismerkedj másokkal.
2018. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom tönkretenni. Eskü nincs ilyen célom.
2018. jún. 7. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Keress másik férfit.
2018. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem szedd össze magad. Fogyj le és szerezz egy kis önbizalmat.

Lesz esélyed.

2018. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!