Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek minden esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden esetben igaz, hogy "ha látni akar akkor talál rád időt. és a többi csak kifogás"?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

te is tudod a választ.

ami érdekesebb itt az a kifogás.

és lényegében ez a szó a csajozás kulcsa.

hogy megtanulod kezelni a kifogásokat a kételyeket.

2016. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Esetleg kitudnád nekem ezt fejteni egy kicsit bővebben?
2016. nov. 30. 19:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen. Csak kérdés a gyakoriság. Hetente, havonta hányszor tud az illető időt szakítani anélkül, hogy ne legyen neki túl nagy kiesés.
2016. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vágták már ezt a fejemhez. Akkor nem éreztem jogosnak. Most, hogy van, aki miatt tényleg ha kell órákat utaznom, úgy érzem van valami igazság alapja, de nem minden helyzetben. Sajnos van az a munka, amit nem lehet félretenni azért, hogy randizz pl egy kapcsolat elején, mikor épp a karriered építed, próbálod magad stabilizálni fiatalon egy munkahelyen.
2016. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Az alap gondolatot nem utasítom el teljesen, mert van benne igazság, de a körülményeket nem szabad teljes mértékben figyelmen kívül hagyni.
2016. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen így van. Barátom tőlem 60km-re lakik.a szüleit nem ismerem,nem akarnak megismerni,azt akarják hogy csak otthon legyen es dolgozzon(20eves) emelett egyetemre jár,nem is jon haza sokat. Ket hetente jön haza akkor ittalszik egyet,300kmt utazik miattam egész délután estig. Ötször száll át osszesen es azt mondja hogy neki ez megéri . Szülei mindig lebasszak hogy itt van... Rég mondhatta volna hogy ez igy nem fog működni de működik mert eléggé szeretjük egymást hozzá. Na itt egy példa:)
2016. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A legtobb esetben igen!
2016. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6: A te eseted igazán különleges :) Nem szeretném ezt alapul venni mert el fogok keseredni :D Viszont nagyon szép, hogy ilyen is van :)
2016. nov. 30. 20:43
 9/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Hat koszonom,de amióta kiirtam,elegge le lettem pontozva valamiért :D nem értem
2016. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen, igaz.
2016. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!