Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Folyton megbàmulják a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton megbàmulják a barátomat a nők elég látványosan. Sármos, helyes arca van főleg az idősebb nők nézik meg. Hogy kezeljék a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeret,jól megvagyunk de nagyon zavar ,hogy minden második nő megnézi.Főleg úgy,hogy kézenfogva megyünk.Engem ez nagyon irritál.Persze engem is megszokták nézni de őt többszőr.Teljesen elveszi ez a helyzet az onbizalmamt.22N 26F
2018. jún. 12. 23:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Du bist deppat...
2018. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sztem ezt így érdemes kezelni:

1. A párod veled van, téged választott, nem adja jelét annak, hogy ezek a nők érdekelnék - légy büszke és örülj neki!

2. Vedd úgy a nők bámulását, hogy "hát szegényeknek nem volt gyerekszobájuk, hogy nem tudják, senkit nem illik kocsányon lógó szemmel bámulni, főleg nem láthatóan foglalt ellenkező neműt"

3. Azt meg neked kell elrendezned magadban, hogy ne zavarjon, hogy őt többen megnézik, mint téged. Nyilván olyat választottál, aki neked tetszik, ez ezzel is járhat. Attól nem vagy ronda, hogy őt esetleg többen megnézik. Az viszont lehet, hogy te nőben nem vagy annyira "top", mint ő férfiben. Ezt neked kell magadban a helyére raknod.

2018. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!