Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék változtatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni a helyzetemen? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Van egy barátom, eddig osztálytársak voltunk, a következő néhány évben meg egy lakásban fogunk lakni és ugyan arra az egyetemre is fogunk járni. Én meleg vagyok, ő heteró. Amikor elkezdtünk 4 éve ismerkedni, sajnos beleszerettem és azóta nem is tudtam teljesen kiszeretni belőle, de olyannyira hogy néha nem is tudok más fiúkra úgy tekinteni mint rá. Tudja rólam hogy meleg vagyok, még azt is egy részeges okból kifolyólag hogy szerelmes voltam belé(most is az vagyok), ennek ellenére nem távolodott el tőlem, ugyan olyan jó ha nem jobb a kapcsolatunk mint előtte aminek én nagyon örülök, de ezek a lépések sem tudták kiölni belőlem azt hogy felfogjam, nem lehet köztünk semmi. Hiába próbálok ismerkedni másokkal, eddig nem jártam sikerrel, mert

vagy nem jött be az illető, vagy nem voltak olyan belső értékei mint neki. Ami nálam tetézi a dolgokat, hogy

gondolkodásunkat tekintve szinte mindenben hasonlóan gondolkozunk. Az a baj hogy ő a tökéletes számomra, részemről nem túlzás azt mondani hogy nem tudnék tőle jobbat találni..

Szóval a problémám az az, hogy végkép nem tudom hogyan változtassak azon hogy ne legyek depressziós miatta. Eltávolodni nem akarok tőle, nem is nagyon tudnék mert a továbbtanulás össze köt vele..próbálok másra gondolni, csinálni valamit hogy eltereljem a gondolataimat, de ha eszembe jut az megmérgezi az elmémet és nem tudok másra gondolni, csak rá..egyszerűen "megmérgezi" ez a helyzet a napjaimat és ez már évek óta így van, mert képtelen vagyok beletörődni abba, hogy nem lehet köztünk semmi. Nem vagyok boldog és nem érzem magam teljesnek. Attól félek hogy nem fogok senkit sem találni aki ki tudna billenteni ebből az állapotomból. Igyekszem mindig pozitív lenni, csak nehéz így.. Ti mit gondoltok? Voltatok már hasonló helyzetben? Ha valami ötletetek lenne arra hogyan tüntessem el azt az ürességet amit érzek, azt megköszönném :)


Elnézést ha hosszú lett, de a tömör megfogalmazás nem az erősségem..



2018. jún. 16. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen meg fogsz ismerni egy tonna új embert, eljársz majd velük bulizni, ott szintén rengeteg új emberrel találkozol majd. Remélhetőleg idővel találkozol mással aki megmozdít benned valamit, és az a valaki elérhető lesz.
2018. jún. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Átérzem nagyon is a helyzeted. Nekem is volt ilyen, gimis legjobb barátba belezúgtam, több mint 4 évig oda és vissza, de mellette legjobb barátok voltunk. Aztán egyetemen ellágyult ez az érzés, és mostmár inkább a bátyámként tekintek rá (és ő is húgként rám) minthogy potenciális kapcsolat. Nem mondom, hogy könnyű vagy zökkenőmentes lesz, de el fognak lágyulni a dolgok :) Ha szeretnél ilyenről beszélgetni üziben megtalálsz :) 20L
2018. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sok függ attól, hogy aktív vagy e, vagy passzív. A hetero fiuk 70% a bizonyos helyzetekben belemegy abba, hogy leszopd.
2018. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


3-mas, szerintem te félre értettél, én leélném vele az életemet, nem csak leszopnám.. de azért neked is köszi.

2018. jún. 16. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!