Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igy beszél velem mert elutazik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy beszél velem mert elutazik?

Figyelt kérdés

Parommal 2 eve egyutt vagyunk. Mindig sok volt vitank es nagyon eldurvulnak.

Munka miatt elkellett utazzon. 14 oras az ut oda. 3 atszallassal megy.

Egyik kollegajaval.

Megigerte jelez ha odaer valahova es megkertem ra 1.5 ora utan mert nem irt pedig 2 orat a repteren varakozott.

En itt aggodom erte es inkabb vele van.

Csak egy mondatot akartam. Felkeltem hozza reggel is mikor indult. Elotte 1 oraval.

Meg hajnal 2kor.

Es most szid mindennek es nem akar velem lenni es azt mondja amint hazaer o engem elhagy mert tonkre teszem az utat es nagyon rondan beszel. Csak azt akartam picit foglalkozzon velem is nem tobbet, de mar csak azert se. Azzal hagyott itt hogy r.hadjak meg es felszallt az utolso gepre. Utana meg 3 4 orat kocsizik. Mit csinaljak?


2018. jún. 17. 12:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi sok a hibam nagyon ideges vagyok.
2018. jún. 17. 12:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek utan (rohadj meg....), en dobnam ki. Ez a szint szamomra elfogadhatatlan.
2018. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Egy igazi kretén, de arról ne feledkezzünk meg, hogy Te választottad..
2018. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele? Nagyon komolyan gondold át, miért jó neked ez a kapcsolat! Abból, amit leírtál, itt az alkalom a drámamentes szakításra. Mire hazaér, tűnjön el az összes holmid a lakásból. Meg persze Te se legyél ott. Ha tiéd a lakás, akkor meg kérdezd meg, hová vitetheted a cuccait.
2018. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Egyrészt igaza van, a hozzád hasonló piócák elviselhetetlenek.


Másrészt az ő stílusa is gáz, hogy így beszél veled, de tudod, baromi stresszes dolog a 3-szori átszállás. Gondolom ideges és te még rá is teszel egy lapáttal, hogy zaklatod. Majd ír, ha megérkezik.

2018. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazabol az atszallas ot nem zavarja. 1.5orat hulyult az allitolagos utalt kollegaval. Folyamat rakta ki a kepeket fbre. Rairtam hogy nekem is ir picit ? Megigerte. Innet kezdodott a vita
2018. jún. 17. 12:43
 7/10 anonim ***** válasza:

"rohadj meg"


Lehet naiv vagyok, de én egyszerűen nem hiszem el...:O

Vagy ez alap nálatok?

2018. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
A stilusa nem elfogadhato, de a te stilusodbol erezheto, hogy az ilyen ragaszkodas es piocasag miatt veszitette el a turelmet a csavo. Az en parom is ma utazik, atszallassal, tobb ezer kilometerre megse konyorgok neki, hogy "jaj de csak egy mondatot irj en csak egy mondatot kertem mert jaj, es ezt se tudod nekem megadni mert nem torodsz velem"... nem csodalom, hogy nem akar magatol irni neked. Valoszinuleg evek ota megy az erzelmi zsarolos siramod. Ettol fuggetlen a stilusra ez nem mentseg, ez inkabb legyen iranymutatas a kovetkezo kapcsolatodra.
2018. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne könyörögj neki, hogy foglalkozzon veled. Legyen már benned méltóság. Ha nem érdekled, akkor csak saját magad alázod meg azzal, ha könyörögsz a figyelméért.
2018. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Egyrészt nyilván semmi értelme nincs az egész kapcsolatnak, másrészt ha folyamatosan rakta ki a képeket, akkor sejthetted, h jòl van,feleslegesen aggòdtál. Inkább vond le a következtetést abbòl, h egy utált kollégával szìvesebben tölt idôt, mint veled. Nem tudom melyikôtöknél laktok, de vagy egy bôrönd várja ôt AZ ajtò elôtt, vagy egy üres lakás...szerintem.
2018. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!