Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gáz szerelmes levelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz szerelmes levelet írni egy férfinak? Régóta barátok vagyunk. Fogalma sincs mit érzek. Komoly lépés előtt áll, lehet elmegy külföldre. Odaadjam neki a levelet vagy ne? Beszélni egyszerűen nem tudok. Nem megy

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Add oda. Mit veszthetsz? Egy próbát megér.
2018. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mérlegeld: van-e vesztenivalód? Ha nem adod oda neki és örökre a barátot kell játszanod, mennyire leszel boldogtalan?
2018. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor milyen alapon várom el tőle, hogy reagáljon SZÓBAN a levelemre, ha én csak írásban vagyok képes. :-(
2018. jún. 18. 15:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Én például mindig jobban tudtam fogalmazni írásban. Szóban valahogy nem mindig tudom összefűzni a gondolataimat, és valami más kerekedik ki egy fontos beszélgetésből. Nem vagyunk egyformák, van aki a betűivel hatásosabb, mint a szavaival :) Úgyhogy igen, én is szoktam írni levelet a páromnak, pedig már 10 éve együtt vagyunk, és már előtte is írtam néha. Ha valami nagyon bánt vagy fontos, leülök, és csak dőlnek belőlem a sorok. Írd meg és küldd el! Soha nem tudhatod, mi lesz belőle. Lehet, hogy életed lehetőségét szalasztod el. Ha igazán jó barátok vagytok, ennek nem szabad beleszólnia a barátságotokba.
2018. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Írd meg és add oda.
2018. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem sok értelmét látom így, hogy valószínűleg külföldre megy. A helyedben akkor adnám oda, ha mégis maradna. Úgy már több esélye lenne, hogy lesz is belőle valami.
2018. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mivel lelki válságban van, és eléggé keresi önmagát, ezzel szeretném megadni neki a lökést, pozitív irányba, hogy maradjon és esetleg velem legyen.
2018. jún. 18. 16:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Tedd fel magadnak és válaszold is meg magadnak a három, alábbi kérdést:

-bánnám-e életem végéig, ha odaadnám neki a levelet?

-bánnám-e életem végéig, ha nem adnám oda neki a levelet?

-melyik tetted kockázatait és melllékhatásait bírod el inkább?

2018. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ird meg neki add oda neki.Vot egy pasi akibe totàl bele voltam zúgva igaz az hogy együtt legyünk annak az esélye egyenlő volt a 0-val de attolfüggetlenül bàntam hogy nem reagàltam semmit sem mert mind8g ott volt bennem hogy mi lett volna ha reagàlok és megmondom neki hogy szeretem.De ez a te döntésed és dönts a belàtàsod szerint .
2018. jún. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Néha jobb leirni az érzéseinket! De mégis azt mondom,- probàlj kôzeledni felé személyessen, ha veszi a lapot“ akkor nyert ûgyed van, -de ha nem akkor legalàbb tudod! Minden jòt!
2020. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!