Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mit vártok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit vártok a fiútól az első randin? Milyen legyen? Hogy viselkedjen? Esetleg szerelmi vallomás, csók?

Figyelt kérdés
Részletesen írjátok le kérlek titeket, hogy mit vártok és minek örülnétek ?

2018. jún. 19. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Első randira egy séta és/vagy egy kávé, limonádé, tea (valamelyik) bőven elég program. Én nem varom el hogy a pasi fizessen, szerintem az a legegyszerűbb ha mindenki a sajátját fizeti. Persze jól esik ha meghìv de csak úgy ha legközelebb és is visszahívhatom.

Nem kell se virág, se csoki se semmi ilyesmi.

Nekem a szerelmi vallomás, túl sok, úgysem tudnák akkor visszamondani mert gyors. És kellemetlen lenne.

A csók necces kérdés. Ha akkor találkozunk életünkben először (pl netes ismerkedés miatt) akkor gyors és sok. Még ha meg is van a vonzalom. Nem kell rohanni ebben.

Ha már ismertük egymást előtte akkor esetleg de max akkor ha olyan a hangulat. És annyira rá lennénk egymasra hangolva vagy esetleg már egy közeli ismerősi/haveri viszony volt előtte. Ez nagyon helyzetfüggő ,majd az adott szituációban eldől:D

Nekem igazából ilyenkor az a legfontosabb hogy sok mindenről lehessen őszintén, vidáman beszélgetni, viccelődni és megismerni a másikat. Semmi extra dologra nem vágyom. Ilyenkor még szexről meg házasságról sem beszélgetnék. Nekem ez az első találkozón nem tetszene de kinek mi.

Ennyi:)

2018. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudnék* bocsanat elírtam.
2018. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket vártam el anno:

- szerelmi vallomást inkább ne, első randin ez elég ijesztő, legalábbis abban az esetben tuti, ha előtte nem ismertétek egymást elég hosszú ideig... ha alig ismered, inkább azt hiszi a lány, hogy kamus vagy vagy debil

- lehessen vele beszélgetni, dobjon fel érdekes témákat (cserébe nyilván én is)... ne kivallatásszerűen faggasson, ne harapófogóval kelljen belőle mindent kihúzni, de ne is csak magáról pofázzon végig

- ne játssza magát meg, mert az később úgyis kiderül, és akkor marha ciki lesz és azt hiszi a lány, hogy hazudsz

- a legjobb, ha felajánlod, hogy fizetsz... vagy ha nagyon nem akarsz, akkor legalább kérdezd meg, hogy oké-e a lánynak a felezés, ne csak kukulva várd, hogy na, majd fizeti a sajátját

- legyél alkalomhoz, helyszínhez illően felöltözve

- ne vagánykodj, májerkedj, és főleg ne azzal, hogy bunkózol a pincérrel, ha étteremben vagy kávézóban vagytok

- első randin inkább ne kérdezgesd szexuális témákról és a fizetéséről, és lehetőleg azért a betegségek témakörét is hanyagoljátok (legalábbis az aranyér és társai-jellegűeket)

- én örömmel vettem anno, ha a srác olyan helyre vitt, ahol tényleg lehet beszélgetni, nem pl. moziba, vagy ha mozi, színház stb. volt, előtte-utána volt idő és mód beszélgetésre

- sztem ajándék, virág tök fölösleges

2018. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Legyen kedves,udvarias, de ne legyen túl nyálas, tudjon viccelődni, heccelhet is picit. Első randin bármiféle vallomás túl sok lenne,főleg, hogy gondolj bele vallomás után ha mindketten úgy éreztek,elkezdődik egy kapcsolat. Ami fura lenne,ha egy randi után már járnátok is. A csók tényleg helyzetfüggő, de szerintem az esetek nagy részében tényleg korai. A lényeg, hogy élvezzétek egymás társaságát, mert ez még arra megy ki,hogy legyen második randi is, szóval fel kell keltened a lány figyelmét
2018. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Miri05 válasza:
Első randira egy nyugodt helyet választanék ! Ahol csak kettesben lehettek. 😊 Halk zene mellett órákat beszélgethettek és el csattanhat az első csók is. Szerlemi vallomást később érdemes amikor már tényleg úgy érzed hogy szerelmes vagy. Ha pedig már az vagy akkor szerintem első randin az sok lenne . Ezt tapasztalatból mondom. 😊
2018. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!