Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell viselkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell viselkedni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni.

Sajnos 30 évesen még sosem volt barátnőm, mert úgy hozta az élet, hogy aki kellett volna annak nem kellettem, akinek én kellettem volna az pedig nekem nem.

De amire a kérdésem vonatkozik az az,hogy többször fordult elő velem, hogy barátok lettünk egy lánnnyal és én egy idő után elkezdtem érezni iránta. Egy ilyen esetnél tudtam, hogy nem kellek a lánynak így arra kértem, hogy szakitsunk meg minden kapcsolatot. Ebbe bele is egyezett, de utána még jó ideig próbált velem jóban lenni. Én ezt elutasítottam,mert nem voltam képes csak haver lenni. Nem ment.

Most megint úgy alakult, hogy van egy csaj aki a barátomnak indult, kollégák vagyunk de sajnos megmozgatott belül is. Neki van párja, így nem hajtok rá, de nagyon bele vagyok betegedve,hogy nem lehet....

Nem beszélhetek az érzéseimről,mert szerintem azzal elveszteném őt. De itt a 22-es csapdája,mert el akarom tolni magamtól. Nem igazán kommunikálok vele,ami miatt nagyon rosszul érzi magát, mondani szokta. Én nem mondtam el neki, hogy miért nem keresem a társaságát. Tehát félek, hogy elvesztem de próbálok is tenni érte, hogy megtörténjen ez. Elég furán hangzik, érthetetlen is biztos.

Sajnos itt köszön vissza, hogy sohasem volt még senkim így nem tanultam meg mit kell tenni ilyenkor. Hogyan kell ezt kezelni.

Borzasztóan szeretem őt, és iszonyúan fáj,hogy így kell bánnom vele, nagyon jó lenne jókat beszélgetni, nevetni együtt mint az elején, de féltem magam. Félek, hogy teljesen beleszeretek viszonzatlanul.

Kérlek szépen titeket, aki okosabb nálam, segítsen hogy mit tegyek. Hogy legyek vele barátságban, úgy hogy közben az érzelmeimet ez ne hevítse?

Mit tegyek,hogy ne veszítsük el egymást?


2018. jún. 19. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves kérdező!

Igazán nehéz helyzetbe kerültél!

Olyan tanácsot senki sem tud adni ami mindenfélnek ebben a kapcsolatban jó lenne.

Én azt mondom, hogy légy őszinte. Mond el neki hogy kezdtél érezni valamit és emiatt távolodtál tőle mert fontos neked meg ilyesmi.

Tisztázzátok a helyzetet és ő se érzi magát megbántva. Lehet ha eltelik egy kis idő találsz mást akkor megint lehettek barátok.

De mégha pici is az esélye lehet hogy te is bejössz neki. Engem egy kapcsolat kapujából ragadott el életem szerelme (remélhetőleg) és sosem bántam meg.

Nagyon szurkolok a kedvező eseményekben.

Az egyetlen út az őszinteség. Csak rosszabb lesz később ha ezt nem tisztázod!

Szurkolok!

18/L

2018. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bánatomra én is megszerettem az egyik férfi kollégámat. Mindennap azért imádkozok, hogy sikerüljön elfelejtenem. Alig találkozunk,illetve elvétve beszélek vele mégsem sikerül :(

Én sem tudok vele közvetlen lenni emiatt.Nem is haragszom rá,normális viszonyt akarok tartani vele,de nehezen megy.Minden kapcsolatot meg kellene vele szüntetnem.

2018. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!