Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kell viselkedni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell viselkedni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A héten felmondtam a munkahelyemen, csak 1-2 hozzám közelállónak említettem, meg a főnök tudja. Illene elbúcsúznom. De hogyan jelentsem be? Menjek oda mindenkihez, h. szia felmondtam??? Ahhoz is, akivel alig voltam munkakapcsolatba? Hogyan illik viselkedni? Kedden végleg otthagyom a céget.

Még sose voltam ilyen helyzetben, ez volt az első munkahelyem.

Lehet hülye kérdés, de kérlek adjatok vmi jó tanácsot. Vhogy olyan kis bátortalannak érzem magam, nem értem miért, alapból nem vagyok ilyen...



2012. febr. 25. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát,én 6 év után mondtam fel.Elmondtam pár embernek,de a pletyka gyorsan terjedt.Másnap már mindenki tudta.Én az utolsó napomon csináltam pár süteményt,vettem pár doboz apró sütit is,pár üveg üdítőt,és az étkezőben mindenkit meghívtam egy búcsúzásra munkaidő után.A kollégáim pedig titokban összedobtak pénzt,és ajándékot vettek nekem..
2012. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen helyen dolgozol, milyen a céges kommunikáció. Én irodai dolgozó vagyok, nálunk ez a következőképp ment:

1. A legközelebbi kollégának elmondtam a szándékom, beleértve a felettesemet is

2. Az aktuális heti megbeszélésen a főnök hivatalosan is bejelentette az ott jelenlévőknek, hogy megkezdtem a felmondási időszakom

3. Az utolsó munkanapon, amikor még bent voltam, írtam egy angol levelet a külföldi kollégáknak, amiben megköszöntem a közös munkát és sok sikert kívántam nekik

4. Írtam egy másik levelet a magyar kollégáknak is, akikkel viszonylag közelebbi kapcsolatban kerültem az elmúlt években

5. Szerveztem egy búcsúbulit, ahol sörözgettünk, ennek az időpontját már korábban kiküldtem

2012. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt én fél éve vagyok csak, készüljek vmi búcsúajándékfélével???
2012. febr. 25. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:

fél év munka nem olyan sok,hogy búcsúpartikat rendezzünk.Én amikor fél év után kiléptem,nem csináltam semmit.Csak elbúcsúztam pár kedves kollégától,és ennyi.Nagyon sok kollégám elment 1-2 vagy 6 hónappal később.Kiléptek és kész..

Ez rövid idő..

2012. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!