Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy én szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én szingli vagyok, más meg boldog a jól kinéző, normális viselkedésű, rendes jellemű, izgalmas, humoros, jófej pasijával? 😥 😭

Figyelt kérdés
SAVE OUR SOULS
2018. jún. 29. 18:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Így jártál, nincs annyi 10/10-es csávó, hogy minden nőre jusson.
2018. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
58%

Szerinted ezt hány millióan kérdezik meg maguktól?


Nagyon sokan.....

A kérdés csak annyi, hogy mit teszel annak érdekében, hogy találj egy ilyen társat magad mellé??

2018. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
2-es semmit, csak elvárja a tökéletes csávót.
2018. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kívülről tökéletesnek gondolsz egy srácot vagy egy kapcsolatot, attól még az nem teljesen van úgy.

A szinglisegednek pedig rengeteg oka lehet, nem lehet megállapítani, mivel semmi konkrétabbat nem írtál.

2018. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
69%
Mert érzelmileg defektes vagy.
2018. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó nagyon jól leírta!

Bezzeg mikor te úszol a boldogságban akkor nem gondolsz arra, h akkor te vagy a toppon! Ilyen az élet, egyszer fenn, egyszer lenn! Gondolj arra, h mikor te fülig szerelmes leszel, akkor ezek a mostani boldog párok vállni fognak.

2018. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

boldog, haha. Nálam már mindenki házas és potyognak a gyerekek :S


nekem még annyira nem hiányzik :S

2018. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
57%
Mert az a más tett érte, te meg nem.
2018. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
37%

Life is hard...


Egyébként ennek csak az az oka, hogy még nem találkoztál velem. Én egy jól kinéző, normális viselkedésű, rendes jellemű, izgalmas, humoros, jófej pasi vagyok, és magam körül azt látom, hogy csinos értelmes lányok járnak nyomi,semmirekellő,szülőkön élősködő, proli csávókkal.

2018. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
9-es te rendes, jófej... A szerényt nem hagytad ki véletlen?
2018. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!