Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ajánlana valaki kedves,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlana valaki kedves, rendes, normális kinézetű, masszőrnőt aki vállal Bp-n erotikus masszázst is?

Figyelt kérdés

És lehetőleg olyan ajánlást várnék, aki olcsón és jól dolgozik...

A beszamolok.com és a rosszlanyok.hu oldalakon hirdetők elég borsos áron masszíroznak, még ha egyébként csinosak és kedvesek is...

Az sem baj, ha még elég kezdő vagy full amatőr.



2016. márc. 16. 17:49
 1/6 A kérdező kommentje:
:D ez ennyire lehetetlen kérés?
2016. márc. 16. 18:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :D
2016. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetetlen, mert a minőséget mindenben meg kell fizetni sajnos... :)

Ezek a lányok jellemzően tisztában vannak a saját "eladhatóságukkal" ugyanúgy ahogy iPhone-t is vesznek az emberek miközben a valós értékének a többszörösébe kerül.. :)


22/F

2016. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én legolcsóbban amit ismerek az is 14.000 ft 1 óra
2016. szept. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy erotikus masszázsért? Szerintem az azért elég sok.

Egy éve voltam egy nőnél, ő 10-ért másfél órán át kényeztetett így-úgy...

Csak ő elköltözött és így abbamaradt a dolog sajnos, pedig szívesen fizetnék ennyit újra érte:(

2016. szept. 9. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
En ugy tudom azert kernek el erte annyit h barmilyen jott ment az utcarol bemehessen hozzajuk. Akik altalaban ilyenre penzt tudnak szanni, jó modubbak es talan udvariasabbak. de hát itt is vannak kivetelek..
2016. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!