Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy még mindig őt szeretem?

Figyelt kérdés
Már kb. 10 hónapja szakítottunk a volt barátommal, most összefutottam vele egy rendezvényen és úgy tűnik összejött egy lànnyal, akit én is ismerek, a volt barátom mesélte, hogy régen bejött a csajnak, de neki egyáltalán nem volt az esete... Eléggé megviselt, hogy mással láttam, még sírtam is, pedig azóta nekem is volt már egy rövid kapcsolatom. Azt hittem már elfelejtettem.
2018. júl. 7. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ez annyit jelent, hogy szar érzés amikor tudatosul benned, hogy a volt párod nélküled sem kötötte fel magát az első fára.
2018. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenti azt, csupán feltolultak az emlékek és kifakadtál a realitás láttán, vagyis, hogy már tényleg nem hozzád tartozik, és mást is szerethet. Elmúlik!
2018. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!