Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről? Ez azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Ez azt jelenti, hogy még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt szakítottunk a barátommal, akivel kb. másfél hónapig voltunk együtt. Az indok az volt, hogy nem szerettük egymást, nem voltak olyan érzéseink, az elején úgy éreztük lehet belőle valami, de aztén mindketten rájöttünk, hogy nem, közös megegyezeés volt. Az előtte lévő barátommal nyáron szakítottunk és nagyon sokáig nem tudtam elfelejteni, de amikor összejöttem a legutóbbi baráommal, már túl voltam rajta, legalábbis azt hittem, viszont most a szakítás utáni éjszaka vele álmodtam....Ez mit jelent? Talán tudat alatt még őt szeretem?

2018. ápr. 17. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi van??? Tini rovat nem itt.
2018. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szimplán eszedbe jutott. Ha még mindig szeretnéd nem itt kérdeznéd, hanem biztosra tudnád.
2018. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!