Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyre távolabb érzem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre távolabb érzem magam a barátnőmtől. Nem akarom elhagyni mert szeretem és a világot jelenti nekem. Mással már nem tudnék mit kezdeni. Hogy dobjuk fel a kapcsolatunkat? Építő jellegű válaszokat kérnék.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez így most banálisnak tűnik, de szerintem már 16 éves korunkban is rátalálhatunk az igazira. Én mindig is az a kételkedős típus voltam. Aztán jött a barátnőm és minden a legnagyobb rendben volt... Előtte 2 héttel fejeződött be a régi kapcsolatom és aztán november 28-án összejöttünk. Azóta nem volt semmi gond egészen nyárig amikor nem láttuk egymást csak egyszer kétszer, mert más országban lakok. A suliban minden nap együtt voltunk és nem telt el olyan nap amikor nem találkoztunk volna. Idővel megismertem és még most is jó tudni, hogy még mindig van valami amit érdemes megtudni róla. Alapból mindent tudunk egymásról. Elmondtunk egymásnak mindent, konkrét tervünk van a jövővel kapcsolatban és igen kimondtam hogy örökre és én tartom is magam hozzá!

Szóval nyáron jöttek a kételkedések amelyek aztán suli kezdetétől fogva néha elő elő jönnek. A gond az vele, hogy néha nagyon akaratos tud lenni, parancsolgat és utóbbi időben ha nem körülötte forog a világ akkor kiabál, hisztizik és megaláz és ezt nem nagyon tűröm már. Szóval tipikus egyke, de én attól még szeretem. Csak a viselkedése zavar egy picit. Megbeszéltük, hogy megváltozik és azóta jobb a helyzet. Én szeretem és nem akarom elhagyni. Van egy konkrét tervünk és ő is szeret jobban mint eddig bárki más és érzem hogy megtaláltam benne az igazit. Az első év egy kapcsolatban mindig ilyen nehéz? Tippek párkapcsolat építésre? Elég az elszántság és a szeretet ahhoz, hogy együtt maradjunk és boldogok legyünk? Ő azt mondta igyekszik megváltozni és működik is egy ideje. Én pedig nem akarom elveszíteni se elhagyni.

Szeretem és tudom hogy ő az egyetlen!

F/16



2013. nov. 19. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
De jó látni,hogy vannak ilyen rendes,hűséges fiúk! Made my day:D Nekem személy szerint nem volt még egy éves kapcsolatom,de amit mindenképpen fontos lenne a kettőtök kapcsolatára nézve,az egy kiadós,úgymond,összebújós beszélgetés,amikor elmondhatod neki,hogy mennyire imádod,és hogy jól esne,hogyha nem kiabálna veled,mert ez neked fáj. Vagy,ha kevésbé szeretitek az ilyesmit,találjatok ki valami olyan programot amit még egyikőtök sem csinált! Bármit,ami jó buli lehet,egy ilyen élmény közelebb hozhat egymáshoz benneteket. Sok sikert a továbbiakban,nekem (amennyire neten keresztül lehet) szimpatikusak vagytok:)
2013. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
Általában épp az, hogy az egy év után lesz egyre nehezebb az egész... :/
2013. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!