Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szerintetek barátzónáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek barátzónában vagyok vagy korántsem?

Figyelt kérdés

Lányok, a segítségeteket szeretném kérni egy alábbi szituációhoz:


Van egy lány akit kb max másfél éve ismerek.

Előtte csak ismertük egymást, de a barátját kb 1 éve ismertem meg,és már a "haveri" körünkbe tartozik.

Viszont a kapcsolatuk nem a legjobb,sokszor veszekednek de aztán mindig kibékülnek,megszokottak a viták,aztán kb 1 hét múlva mintha mi sem történt volna,újra kibékülnek.

Pár hónapja elmentünk együtt bulizni,a lánnyal,barátjával,meg még egy páran.Akkor is pont össze voltak veszve,a lány nem is volt mellette.Mikor véletlen összefutottunk a tánctéren,átölelt,aztán megfogta a kezem,és úgy mentünk,viszont a barátjáról panaszkodott hogy milyen egy k*cs*g,meg elkezdett sírni,meg átkarolt.nyilván nem csinálok semmit ha a közelben van a barátja.De pozitívan érintett engem a dolog.

Később történt olyan hogy átjött hozzám hétvégén,akkor is kiborította a barátja,piáztunk,nevetgéltünk, átkaroltam,simogattam kicsit,de nem mertem semmi mást,mert mi van ha nem úgy gondolja a dolgot,meg a barátja azért mégis a "haverom".Zenét hallgattunk,és hosszasan 3-4 mp-n keresztül nézet,de nem mertem semmit csinálni.

Mikor találkozunk és együtt vagyunk végig simítja a kezét a karomon,finoman megérint,de attól félek csak túl jó baráti a viszony.Rá kérdezni nem akarok,nehogy hülyének nézzen.

Jeleket amiket eddig láttam:

Szájdarabhálás párszor,

Finomabb apró érintések,mintha véletlen lenne.

Pl egy sztorit mesél és abból mikor szolnak benne valakihez,finoman megérint.

Néha mikor titokban ránézek érzi és elkezd nézni.

Ez egy bonyolult helyzet mert mi van ha csak én értem félre,és csak megkedvelt mint jófej srác,és mivan ha ő nem az az egyértelmü jeleket adó nő,csak lead ovatosan egy párat,én meg veszem,de nem tudom hogy gondolja,mert lehet csak kedvel.

Az a sejtésem egyszer alkalmat adott volna egy szexhez,de nem éltem vele csak beszélgettünk nevetgéltünk.Attól tartok ettől kezdve csak barátnak könyvelt el,mert puha p*cs voltam. Utána egyszer megint átjött megint csak beszélgettünk,egy óra múlva haza is rongyolt.

Lányok ha szerintetek ki is meg nem is szeretne szállni egy régebbi kapcsolatból vagy csak egy bosszú szexet szeretne, mivel korábban majdnem/vagy meg is csalta a barátja,és az úgy derült ki, vagy csak barátként kezel mert jól elvagyunk.

Egymásra mosolygásnál pár másodpercig egymást nézzük,néha egyszerűen csak szimplán kedves,ami csak egy átlagos dolog,néha meg hirtelen szexi mozdulatokat csinál ha ott van mellette a barátja na nincs, viszont félre ne értsétek nem teszi magát a fiuk előtt,hanem full normális.Az az érzésem csak akkor csinálja ezeket ha én is ott vagyok.

Hogy lehetne szerintetek óvatosan kiszedni belőle hogy lefeküdne e velem egyszer vagy csak barátként kezel?

Még valami:

Lányok nektek az ismerős mikor van egy adott szituáció pl megkelett volna csókolnom kb fél percel ezelőtt,de elcsesztem mert nem csókoltam meg ő meg kicsit halkabban annyit mond : "ezt most elcs*szted." de ez a kijelentés pont igaz a jelenlegi szituációra pl kiborítottam egy pohár bort és ezzel jelez,és utal hogy elcseszted a csókot,szóval direktbe kimondja amit gondol egy átvitt értelemben ami pont igaz most másra is.



2018. júl. 9. 23:46
1 2
 1/12 peca1000 ***** válasza:
22%

Azt akarja, hogy csókold meg, és tedd magadévá.


Ha barát zónába lennél, hozzá sem érhetnél.


Próbáld megcsókolni, és ha nem ereszt, akkor petting, és döngetés.


Gumit vegyél :)


Nem csaj voltam, de ők is ezt tanácsolnák :)

2018. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Osszes probléma az ilyen nok miatt van akik ossze vissza kokettálnak és hergelik a pasikat csinálva a szituációkat h kakas viadal legyen értuk meg megszivatott pasik.. A tisztességes no meg felre van dobva az ilyen r cokért..
2018. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet azt akarja sőt szerintem is de mikor másodjára hívom át, át is jön kb 15 óra meló után,(mikor mondhatná hogy ma már nem megyek mert k**va fáradt vagyok) és ott sem csinálok semmit csak beszélgetek vele,utána átrakhat sztem egyből barát zónába és azt meg is értem,vagy még várja,de én sem viselkedhetek mindig nyíltan mert lehet csak kacérkodik aztán ha tényleg megtenném... akkor nem tudom hogy reagálna...
2018. júl. 10. 00:27
 4/12 anonim ***** válasza:
A lányok még a barátzóna létét is tagadják. Igen, vastagon barátzónában vagy. A nők csak annak szidják az aktuális kanjukat, akik ott vannak. Még ha eredetileg nem is lettél volna ott, elcseszted azzal, hogy nem smároltad le és nem dugtad meg.
2018. júl. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt akarja, hogy megdugd, elég világos. De a barátjával nem fog szakítani. Te megdugnád a haverod nőjét? :D Szép.

Nem teszi magát? Előtted is pont azt csinálja. Ember...

Dráma az egész, méghozzá elég tinis... Hány évesek vagytok?

2018. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Épp csak megláttam, hogy mennyi a szöveg, ezért megelőlegezem: igen, ez barátzóna. Na, most továbbolvasom.


Elolvastam. Barátzónában vagy. De nem a csaj rakott oda, hanem te magad. Apró hülyeségeken agyalsz, bemeséled magadnak, hogy lépni akarsz, de sosem lépsz, vagy ráfogod valamilyen gátló tényezőre, vagy gyártasz magadnak kifogást. Ha nem a csaj barátja akarnál lenni, akkor nem úgy viselkednél. De te barátként viselkedsz. Azért, mert így kényelmes, kockázatmentes és bemeséheted magadnak, hogy te amúgy teszel érte, pedig valójában kapálózol ellene.

Ez a barátzóna az esetek elsöprő többségében, amúgy. Nem a lányok csinálják.

2018. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na ès ebből kijönni lehet valahogy vagy ilyenkor màr hülyèn jön ki?

Ugyèrzem eddig csak fiúk írtak, lànyok vàlaszàt is vàrom!

2018. júl. 10. 13:31
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 rosszul erzed, egyet tuti kaptal. Merre akarsz kijonni belole? Arra merget vehetsz, hogy befekudne alad. Es fogadnek ra, hogy kis esely van arra (a fentiek tukreben), hogy elhagyja a pasijat. Esetleg akkor, ha veled biztosra megy. Aztan kapaszkodhatsz, mert melletted fogja csinalni ezt massal. :)
2018. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azért nem csináltam nagyon semmit mert nem akarom így meg dugni. De ha arról beszél állandóan, hogy a barátja egy k*cs*g, és elfog költözni stb, de engem úgymond èrintget, simogat, mosolyog, érdeklődik, akkor kicsit elgondolkodok a dolgon, mert nem normális dolog ahogy ők így együtt vannak. Ő menne is meg nem is abból a kapcsolatból. Lépni határozottan azart nem merek mert ennek következménye lenne ha kiderul, esetleg szakítanak akkor vagy a csávó vagy a csaj költözne el, a városból is hogy össze ne fussanak sehogy.

Hány évesek vagyunk? 20on évesek.

2018. júl. 10. 13:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha a párom egy kancsó akkor szakitok vele, nem másokhoz dörgölözök a dizsiben huszon évesen,még hány pasihoz dörgölőzik abba is gondolj bele..

36N

2018. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!