Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet mégis megéri küzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mégis megéri küzdeni a barátzonában?

Figyelt kérdés
Egy lány aki nekem nagyon bejön barátzónába tett 3 éve. Én azóta próbálkozok stb. de meglepő módon tegnap már egy csók is elcsattant....úgy van randizni fogunk...
2017. szept. 30. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok tapasztalt, de nyilván minden szempontból jobb barátnak lenni, mint semminek. Ha nem lennél a barátja, most nem randizhatnátok. Ezt a barátzónás dolgot nem értem, ezt a filmekben találták ki, degradáló kifejezés.
2017. szept. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Ha nem nézel ki jobban és nem vagy gazdagabb, mint amikor bekerültél a barátzónába, akkor nem is fogsz kikerülni onnan.
2017. szept. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Egyáltalán nem jobb barátnak lenni, mint semminek. A kérdező története igen szerencsés, azonban nagyon ritka.

Borzalmas érzés, hogy akárhányszor látod nem érhetsz hozzá, ha van kapcsolata, akkor a szemed láttára ölelget mást, csillogó szemmel néz másra, szépeket mond neki - nem pedig neked. Ez a tőr forgatása a szívedben.

2017. szept. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ez így van. A semmi jobb, mint barátként szenvedni.

2017. szept. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért tisztázzuk a szóhasználatot! "Barátzónát" meg "szárazbarátot" akkor emlegetünk, ha pl. a nő nem akar semmit (sem szexet sem kapcsolatot) a férfitől, de az egóját legyezgeti, ha körülugrálják, ezért kétértelmű megjegyzésekkel, "úúú, de jó barátom vagy!" dumákkal maga mellett tartja a pasast apróbb-nagyobb szolgálatokra, egófényezésre, stb. ("Jaj, Bazsiii, holnap reggel megyek Bruxelles-be, de le vagyok égve, olyan drága a taxi, ugyeeee megteszed, hogy felkelsz hajnali négykor, és kifuvarozol Ferihegyre? Hiszen olyan jóóó barátom vaaaaagy!") A szerencsétlen hősszerelmes meg alig tudja takargatni a merevedését, miközben hű szolgaként teljesíti hölgye minden kérését, abban reménykedve, hogy összejön egyszer a szex.


Ha egyszerűen nem tetszel neki, és "legyünk inkább barátok!" szöveggel dob, aztán nem is keres, nem használ lelki szemetesnek vagy kívánságteljesítő gépnek, az nem barátzóna, az csak kikosarazás.


De igazán egyik esetben sem lehet érdemes reménykedni - max. akkor akaszthat le hősszerelmes Bazsi egy smárt vagy randit, ha a nő piszkosul unatkozik, és jobb férfi nem akad kéznél.

2017. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokat kell tenned, amik eddig tőled szokatlanok voltak. Kezdj el sportolni, fogy vagy izmosodj egy kicsit. Legyél rámenősebb, kezdeményező, domináns. Fogd meg a kezét, érintsd meg, öleld át, adj neki puszikat. Menjetek el bulizni együtt, és pár ital után kapd le. Mármint csókkal. Hidd el, sokkal jobban össze lesz zavarodva, mint te, és egyből másként fog tekinteni rád.
2017. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!