Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért marad egy srác a barátzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért marad egy srác a barátzónában?

Figyelt kérdés
Őszintén érdekel az ő szemszögéből.
2018. jún. 8. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lelki szemetesládának jók, másra nem.


A legtöbb srác barátzónában marad, onnan kijönni lehetetlen!

2018. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint hogy direkt nem akar többet? Ennek sok oka lehet:félénk, van más is a képben, nincsen tisztában az érzéseivel, vagy éppen a tiéddel... Szóval nehéz megmondani.
2018. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy miért nem mondja a csajnak, hogy "köszi, de ez nem kell."
2018. jún. 8. 10:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez sztem esetfüggő.


Van az a típus, aki úgy tesz, mintha barátkozni akarna. Na, ezek után, ha visszautasítják, ő is látja, milyen hülyén jön ki, ha azt mondja, "Ja, akkor nem is érdekelsz", mert rájönnek, hogy már az elején sem volt őszinte. Szóval ő kb. a jóhírének a védése miatt, hogy ne tartsák hazug bunkónak, azért teszi.


A másik verzióban meg több oka is lehet.

1) a hülyéje még reménykedik, hogy háááátha mégis rámfanyalodik a leányzó egy csalódás után, vagy ha meglátja, milyen rohadt jó fej vagyok

2) egyszerűen gyáva

2018. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahogy észrevettem, továbbra is reménykedik, próbálkozik a létező összes módszerrel, de kizárólag sunyi módon (mégis annyira átlátszó), másrészt vagy magányos vagy hiába akarna többet, szimpatikusnak tart és kár lenne, ha kilépnél az életéből. Ritkább esetben fél.
2018. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem egyszer történt meg ez. Miután friendzoneolt a lány, én még abban reménykedtem, hogy hátha meggondolja magát, hátha mégis szeret, stb. Emiatt még 1-2 hónapig beszéltem vele, találkoztunk párszor, stb. De ez már több éve volt. Elvileg még mindig barátok vagyunk, de szerencsére már sikerült tőle megszabadulnom, 1 éve nem is beszéltünk már.
2018. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok 6os!

És köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. jún. 8. 12:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert nem tud belőle kitörni. Sokan reménykednek, hogy hátha sikerül vagy örülnek annak, hogy a másik közelében vannak. A dologhoz hozzátartozik, hogy elég sok lány ezeket a srácokat önbizalomnövelésre használja, szóval néha tesznek arról, hogy mellettük maradjon a srác.
2018. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Barátzónába alapból azokat teszik akiket nyominak tartanak vele összejönni. Onnan nincs kiút.
2018. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert szereti a nőt. Barátként, emberként is, rengeteg közös emlék köti hozzá, jól ismeri. És nem akarja , hogy ez megszakadjon csak azért, mert ő többet is el tudna képzelni. Más kérdés, hogy nem fog menni hosszú távon. Nálunk 7 év után lépett ki mindenféle magyarázat vagy indok nélkül a nő az életemből. Ő volt a legjobb barátom, a lelki társamnak éreztem. Másfél éve nem keres, és nem reagál ha keresem, pedig régen végigbeszéltünk napokat is. Nagyon hiányzik. Még mindig hetente álmodom vele. Nem haragszom rá, csak nem értem mi történt vele. (31/F)
2018. jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!