Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell szakítani valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell szakítani valakivel?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy egyáltalán akarok-e

4 éve vagyunk együtt párommal, és nincs különösebb gond köztünk, még nem élünk együtt, de minden nap együtt vagyunk és szinte mindig együtt is alszunk, viszont szeretnék más nőket is kipróbálni, bár elsősorban csak szexuális téren, mivel tényleg nincs gond köztünk.


Van egy másik lány akit nem nagyon ismerek, vonzó és tetszik, de nem sokat tudok róla, és pont ezért fogalmam sincs hogy ha elhagynám a párom akkor össze tudnék e jönni a másik lánnyal, vagy két szék között maradok. Lehet nem lenne esélyem, vagy nekem nem tetszene a személye ha elkezdenék vele beszélgetni, az meg nem lenne túl korrekt ha barátnő mellett kezdenék el menni utána.


és még azt sem tudom hogy hogy szakítanék a barátnőmmel. Szeret, családja is szeret, szinte egy rossz szavam sem lehet, csak az az átkozott vágy és kíváncsiság ami viszont belülről mar és néha túlságosan előtör


2018. máj. 27. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha másokkal akarsz dugni, nem vagy a csajodba szerelmes. Ergó szakíts vele, hadd legyen olyannal, aki viszontszereti.
2018. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez valószínű két szék közül a padlóra esel.

Én meg hozom a popcorn-t amíg a gyakoris nősereg megfeni a kését a kérdésedre.

2018. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Hogy kell szakítani valakivel?"


Szemtől szemben, nyíltan és egyenesen.


"Figyelj, ebben a kapcsolatban már nem tudom megélni a szeretetet, így adni sem tudom neked, nem akarom rabolni az idődet, sem a magamét."


Ez egy példa, semleges mondat, nem kritizáló, nem szemrehányó, nem a másik személyét minősítő, hanem a közös nem működőt felismerő és felvállaló, így nem vált ki ellenállást.

2018. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!