Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfogadható egy 18 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható egy 18 éves lány és egy 45 éves férfi kapcsolata?

Figyelt kérdés
Ha a te családtagod lenne az egyik fél, hogy fogadnád?

2018. júl. 12. 16:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
20%
Nem az én dolgom.
2018. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem.Általában az ilyen lányok azért kezdenek vén f@$zikkal,mert így próbálják bizonygatni a környezetük felé,hogy mennyivel érettebbek a koruknál(legalább 3 ilyen lányt ismertem).

Egy 18 éves lány általában még iskolába jár egy 45 éves férfi pedig általában karriert épít,vagy családot akar(vagy már van neki).Lényegében nem ugyanott tartanak az életükben.Dugásnál ennek nincs jelentősége,legfeljebb önértékelési gondokat lehet feltételezni a leányzónál,amit így próbál kompenzálni.

Én 28 éves fejjel se kezdenék egy 18 éves lánnyal,mert nem tapasztalt meg még szinte semmit az életből és nem találnám vele a közös hangot.

28/F

2018. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%

Elfogadható. Mindketten nagykorúak, döntsék el, mit akarnak.


Persze, nyilván nem lesz egy hosszútávú kapcsolat, de nincs jogom beleszólni. Nem az én kapcsolatom, nem nekem fáj, ha szakítanak.


22/N

2018. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
41%

Ha számomra idegenek, akkor nincs beleszólásom az életükbe, legfeljebb akkor mondom el a véleményem, ha kérdezik.


Ha megtudom, hogy a 18 éves lányomat megkörnyékezte egy negyvenes faszi, akkor kiherélem az illetőt.


Ha a 18 éves lányom szombat délután beállít a családhoz a negyvenes faszijával, hogy "anya, apa, ő itt Lajos, a barátom", akkor már úgyis késő a heréléshez, mert valószínűleg már párszor kúrtak, úgyhogy csak a lányomnak jelezném, hogy azzal fekszik le, akivel akar, de én nem vagyok kíváncsi a lakásomban a velem egykorú pasijára.

2018. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

"Ha megtudom, hogy a 18 éves lányomat megkörnyékezte egy negyvenes faszi, akkor kiherélem az illetőt."

Gratulálok, igazi primitív hozzáállás. Esetleg nem akarod te kijelölni, akivel felnőtt lányod dugjon? Nem baj, ha neki nem tetszik, a lényeg, hogy neked szimpi legyen a srác.

Sőt, gondolom, ha egy 18 éves dugja meg, aztán pofára ejti, azzal sincs a világon semmi baj, hiszen sokkal jobb egy 18 éves miatt szenvedni, mint egy 45 évessel boldogan élni.

Az ilyen ember alkalmatlan szülőnek.

2018. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Semmi közös sincs bennük, ha pl. gyereket szeretnének, hogy oldják meg? Apuka már mozdulni se tud, mire a gyerekkel játszani kéne stb.. Szép család.
2018. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%

Felnőtt emberek. Nehogy már más mondja meg, hogy mit csinálhatnak együtt, és mit nem!

Az sem jutott soha eszembe, hogy beleszóljak egy családtag magánéletére. Volt, hogy véleményt mondtam egyikről-másikról, de ameddig két ember boldog együtt, addig abban a kapcsolatban nincs semmi rossz.

2018. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%

#15

Ja, mert az ilyen 45 éves fószerek tipikusan "boldogan élni" akarnak egy kamaszlánnyal :D

2018. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
68%

"hiszen sokkal jobb egy 18 éves miatt szenvedni, mint egy 45 évessel boldogan élni."


A 18 éves srác, aki esetleg átbaxxa a lányomat csak egy kis hülyegyerek lesz, akit a hormonjai vezérelnek, ő maga sem tudja, hogy mit akar, csak valakivel szexelni akar már végre, mert már a haverjai sem szüzek és cikinek érzi a dolgot. Nyilván ezt sem díjaznám szülőként, de ez még érthető, megbocsátható. A 45 éves pasi tapasztalt, érett, valószínűleg több párkapcsolata, akár házassága is volt már. Ő szándékosan fogja átbaxni a 18 éves naiv kislányt, mert tudja, hogy ilyen korban szeretik bizonyítani a lányok, hogy ők mennyivel érettebbek a korosztályuknál és kihasználja, hogy 2 szép szóval rá tudja venni, hogy az önkéntes ingyen kvája legyen. Lehet, hogy a lány ott és akkor boldognak érzi magát, mert különbözik a korosztályától és a pasi is biztos örül, hogy bármikor rendelkezésre áll egy friss vagina, de ilyen kapcsolatból soha nem (vagy lefeljebb millióból egy esetben) lesz közös élet, házasság, évekig tartó boldogság.

2018. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 peca1000 ***** válasza:
Hát ha rámakaszkodna egy 18 éves csaj (én ffi 41éves) akkor közölném vele, hogy max. szexkapcsolat lehet köztünk, és csak az én lakásomban találkozhatunk, utcára, pláne szülők elé nem mennék vele.
2018. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!