Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik elvesztették a szerelmüke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elvesztették a szerelmüket (akár szakítás, akár halál vagy bármi más miatt), hogyan dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés

2018. jún. 11. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Idővel és továbblépéssel. Nincs erre igazából tökéletes megoldás. Foglald le magad és majd idővel kevésbé lesz rossz ahogy telik az idő.
2018. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idővel és nyitottsággal.
2018. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idővel és azzal, hogy átmenetileg sokkal jobban koncentráltam az életem más fontos területeire, ill. azokra a dolgokra, amik boldoggá tesznek, hiszen a párkapcsolat az csak egy szelete az életemnek a sok közül.
2018. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nm dolgoztam fel, bármit jelentsen is ez. Sok év után is szinte mindennap gondolok rá.Befejezetlen "ügyeket" nem lehet feldolgozni szerintem.


Ettől függetlenül van szerelmem a jelenben, rá figyelek és kettőnkre, nem a múltban élek.

2018. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudatos belső munkával, amiben az idő és a távolság is segít.
2018. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!