Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy 20 éves lány összejön egy 48 éves pasival?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal leveleztünk, végül is így félig-meddig barátnők lettünk. Úgy tudom ezelőtt még nem volt kapcsolata, most hallom tőle, hogy van egy párja, kérdezem ki, erre egy 48 éves férfi... Elvileg ott tanít, ahova jár, azon a főiskolán. Nem tudom erre mit mondjak, vagyunk annyira jó barátnők egyáltalán, hogy beleszóljak? Szerintem egy ilyen csak baromság lehet. Kérdeztem róla, régebben is, és most is finoman, mit gondol, hogy ennyi párkapcsolat tönkre megy, ő egy fiúval tervezi-e leélni az életét, szerinte ez működőképes-e. De eddig mindig azt mondta, most is, hogy igen, egyszerűen szóhoz se jutottam, innen nem írtam. Szerintetek tényleg egy ilyen idős férfival szeretné leélni az életét, hogy lesz így normális családja, gyerekei? Majd 50en akárhány évesen ezzel a férfival elkezdenek a családalapításon gondolkozni, vagy hogy? Hogy lehet ennyire naív? Szerintetek a tudtára adjam, hogy ez abszolút halott ötlet és működésképtelen, mert sztem az, vagy ti máshogy látjátok? A férfi nem lehet, hogy csak kihasználja? Egyáltalán hogy járhat egy ilyen fiatal lánnyal, akinek ez még kb. az első párkapcsolata? Meg ráadásul a tanítványával... 48 évesen valaki miért nem otthon van a családjával, miért 20 éves, tapasztalatlan lányokra vadászik? Ránéztem a FB profiljára. Két éve, 2016ban is frissítette, hogy kapcsolatban, azóta úgy látszik ez 2 évig se tartott, mert most jöttek össze év elején. Lehet erre utazik, hogy mindig elcsábít egy fiatal lányt? Ha 38 éves lenne, és nem tanítaná, akkor sem érteném, miért vele kell összejönni, főleg, ha valaki hosszútávra tervez. Mit akarhat a szexen kívül egy 20 évestől egy ilyen lassan már nyugdíj fele kacsingató férfi? Nem értem az egészet.

2018. júl. 13. 01:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem preferárol és azért mer,oké szexkapcsolatba még talán bele is férne de kvázi együtt élni,20 éves fiatal nő tanul dolgozik indul az életbe egy 48 éves már tul van sokkal több mindenen családon is akár v családja is van.... Szakadékok mindenhol,ha lesz gyerek mem apja nagyapja lesz aki akár demens is lehet már mire ő érettségizik,szakadék elől szakadék hátul.

36N

2018. júl. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Èn azt nem értem miért buknak a fiatal csajok az ilyen szottyadt herékre. Finoman elbeszélgethetnél vele,logikusan rávilágítva a kapcsolat buktatóira. Többet szerintem nem nagyon tehetsz,ha ez a fószer kell neki,akkor úgyis vele lesz,abba nem tudsz beleszólni. Aztán majdcsak neki is leesik a dolog.
2018. júl. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb fiatal lány v nem lát apaképet egyaltalán, v lát de nem tisztességeset. Egészséges fiatal nő nem az apja korabeli családos elvált phaszikra vágyik,Az ilyen phaszik meg kb friss pipihust akarnak.. Jo van egy tipus a nőknél akinek inkább az anyagiak számitanak sajnos igy a vénemberhez is lesz gyomruk.
2018. júl. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális.
2018. júl. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem fogod tudni meggyőzni arról,hogy ez legfeljebb rövidtávon és alkalmi örömet szerez Neki. Ha a tanára, felnéz Rá, vélhetőleg okos, határozott pasi, akit diákként vonzónak, megnyerőnek talál.


Ha csak levelezőpartnerek vagytok bizonyára vannak barátnői, akik szintén le fogják erről beszélni.


Én a helyedben elmondanám egy ilyen kapcsolat hátrányát, aztán döntsön saját belátása szerint. Vagy az élet majd lerendezi helyette.


Azon nem csodálkozom,hogy egy ennyi idős pasi vonzódik egy fiatal lányhoz, az érdeklődése szexuális jellegű, és élvezi,hogy a lány értékeli, felnéz Rá, vevő a flörtölésre.

2018. júl. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"ma 02:08"


pénz, ilyenkor a válasz mindig a pénz. Emberekkel, pénzügyekkel foglalkozom, látom.

2018. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mindig a pénz a válasz. Néha nekem is megfordul a fejemben, hogy miért jönnek össze velem egykorú lányok apám korú pasikkal és őszintén szólva meg tudom érteni, habár én soha nem tennék ilyet és nem tartom ezt egészséges kapcsolatnak. Egy egyetemen, főiskolán valljuk be, szánalmas a felhozatal 20-25 éves férfiakból, a nagy részük kinézetre olyan, mint egy tini, az életük a bulizás, hetente részegek, mikor nem, akkor meg csak az a témájuk, hogy "jajj hogy bebaxtam múltkor is" meg hová megyünk legközelebb bulizni. Persze vannak korrekt kinézetű srácok is, de náluk egy átlagos lánynak esélye sincs, egyből lecsapnak rájuk a legszebb, feltűnőbb, népszerű lányok. Nem ragozom tovább, a lényeg, hogy sokan érezhetik úgy, hogy érettebbek a korosztályuknál, ki akarnak tűnni valamivel, esetleg az apjuktól soha egy jó szót nem kaptak vagy még apjuk sem volt, így nyilván két kedves szó után a bugyijukba engednek egy negyvenes, ötvenes pasit. A lányok tényleg komolyan gondolják, tényleg családot, házasságot közös életet terveznek a pasival, mert nekik (egyelőre) tökéletes az az állapot, hogy egy személyben van egy férfi, aki szereti őket és emellett megbízhatóbb (főleg érzelmileg gondolom, de van, akinek az anyagi része is számít) mint egy 20 éves, magát "kiélni" akaró csávó, egy apafigura, akitől pozitív visszajelzést kapnak és valaki, aki segít nekik kitűnni a többi lány közül és bizonygatni, hogy ők bizony mennyivel érettebbek és jobbak náluk. A pasi már tapasztalt, valószínűleg több kapcsolata is volt már, így vagy csak kihasználja a lehetőséget, vagy tényleg szerelmes és sunyi módon, a lány érzelmeivel játsszva elnyomja magában a gondolatot, hogy ez nem fog így működni hosszú távon, pedig az ő feladata lenne felülkerekedni az érzelmein (a farkán) és vagy tisztázni, hogy csak rövid távon lesznek együtt vagy lemondani az egészről.
2018. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális.
2018. júl. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Semmi baj sincs vele, ilyen mindig is volt és mindig is lesz!
2018. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen, lásd Kodály Zoltánt és a második feleségét, vagy Vásáry Tamást és a feleségét.
2018. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!