Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszabb internetes ismeretség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb internetes ismeretség esetében kialakulhat szerelem egy férfi és egy nő között?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen esetben igen, és ha nem, miért nem?

Ismerem az általánosan hangoztatott kijelentéseket miszerint élőben derül ki hogy megvan-e a kémia, ott lehet érezni a másik illatát, látni a gesztusait mimikáit stb, de ezeket leszámítva.



2018. jún. 6. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Kialakulhat, de valszeg semmi köze nem lesz a realitáshoz.
2018. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mi alapján gondolod így?
2018. jún. 6. 16:25
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Nincs ezeket leszámítva. Amit interneten látsz, azalapján kialkul benned egy idealizált, képzeletbeli ember, ami a legkevesebb esetben olyan, mint a valós ember a másik gép végén. Ebbe az idealizált alakba lehetsz szerelmes, ami utána találkozáskor nagy csalódáshoz vezethet. Ezért nem érdemes hónapokig húzni a személyes találkozást,ha tényleg akarsz valakivel ismerkedni.
2018. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

A 2-esnél megtalálod a választ. :)


Nem vagyok az internetes ismerkedés ellen, de ragaszkodok a mielőbbi találkozáshoz, mert egyébként nincs értelme.


Üdv.: 1

2018. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Én nem tudok egy képernyőhöz vonzódni ill. egy idealizált képbe se tudok beleszeretni (kinőttem a tinikort), szóval részemről teljesen felejtős. Alapból nem lenne se kedvem, se türelmem napokig-hetekig írkálni valakivel, akivel még nem találkoztam. Nem ismerkedek interneten, de lettek már ismerőseim ilyen-olyan fórumról, ott is hamar megszakadt a kommunikáció, ha nem volt hamar találkozás.
2018. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
2.vagyok: én a barátommal interneten ismerkedtem meg, de két nap után találkoztunk. Így jó volt, mert igazán élőben ismertem már meg, nem alakult ki hamis kép egymásról. Három éve vagyunk együtt :)
2018. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

"Hosszabb ismeretség esetében kialakulhat szerelem egy férfi és egy nő között?"


Egyetlen szót távolítottam el.

2018. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Mi a férjemmel 10 évvel ezelőtt chaten ismerkedtünk meg.Pár hétig beszélgettünk aztán találkoztunk.Az már más dolog hogy most válunk.Ennek itt már semmi köze a dologhoz.😄Lehet normális kapcsolatot találni neten is.Csak nehéz.Tényleg a találkozáson múlik minden.Ezért kár sokáig húzni.
2018. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Abszolút kialakulhat szerintem!

Annak idején a barátommal én is az interneten ismerkedtem meg, annak ellenére, hogy előtte már ismerősök voltunk ugyan a "virtuális" világban, de semmi több. Aztán valahogy a sors azt szerette volna, hogy egymásra találjunk ... És ez lassan több, mint 3.5 évvel ezelőtt volt :)

2018. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy az idealizált alak csalódást okoz a valóságban.

Manapság már aki jó emberismerő olvas a sorok között, lehet telefonon/skype-on beszélni, fotókat küldeni, így aztán összeáll egy kép.


Persze, a személyes találkozó az igazi, de ha szimpatikusnak találunk valakit a fentiek alapján kb. annyi esély van a csalódásra mint az első találkozás után a többediknél.


Én is ismerkedtem már neten, majd beszéltünk telefonon többször. Sosem találkoztunk, nem láttam Róla fotót sem, és annak ellenére,hogy nem vagyok már tini tudom,hogy élőben sem okozott volna csalódást.

2018. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!