Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok megházasodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok megházasodni azért, hogy majd elváljunk, és nem is akarok férfival közös életét, velem van baj?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, nem vagyok pesszimista, csupán nem szeretnék elvált nő vagy egy olyan ember lenni aki a látszatnak színlel. Önmagammal is megvagyok elégedve, de megtanultam, hogy hiába teszek meg mindent, egy jó kapcsolatért, "a kutya a jó dolgába is megszökik". Egy férfiban sem bízok eléggé ahoz, hogy hozzámenjek. Úgy is megcsal, mert ilyenek a férfiak, bármilyen jó lehetsz az ágyban, lehet harmonikus kapcsolatotok ha mást kíván, akkor megy. Rengeten olyan férfival beszéltem aki egy jó házasságból kikacsingatott, és a nem tudta megmagyarázni. Azt mondta szereti a feleségét és nem hagyná el, jobbat nem is kívánhatna, de.. Nem tudta megmagyarázni. Én igen. A Vágy. Megkívánta az újdonságot ennnyi, és nem tudott parancsolni ennek. És ritka az a házasság ahol a kölcsönös tisztelet megmarad, a nehéz hétköznapokban. Én nem akarok így gyereket nevelni, és éjszakákat sírdogálni sem. Más is gondolkodik így? A párommal sokat veszekszünk, mert ő velem tervez előre, és nagyon szeretem, de nem vagyok képes rózsaszín szemüveget venni...
2018. ápr. 25. 16:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ezzel probléma, ha még az elején közlöd a másikkal,hogy ne tervezzen veled semmi komolyat.
2018. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
63%
Akkor ne is táplálkozz, mert úgyis kiszarod.
2018. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%

"Úgy is megcsal, mert ilyenek a férfiak"


Ne általánosíts, mert ez nem igaz. Én sosem kacsintgattam kifelé a kapcsolatból és nem is szándékozom, ugyanis van gerincem és értelmes, normális férfi vagyok.

2018. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy férfiban sem bízol eléggé, akkor valóban helyes döntés, ha nem létesítesz velük (velünk) kapcsolatot. Aki nem megy ki az utcára, azt biztosan nem üti el az autó. De aki így tesz, az a virágzó fák illatát sem érzi, és nem hallja a madarak csiripelését.
2018. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
2# kimaradt a szövegből az, hogy aki még nem érte el az érettségi szintet ne kommenteljen. "Akkor te miért élsz, úgyis meghalsz"? Szerinted ezek a hozzáállások rendben vannak? Amit kérdeztem arra az válaszoljon aki érti is.
2018. ápr. 25. 16:28
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

"2# kimaradt a szövegből az, hogy aki még nem érte el az érettségi szintet ne kommenteljen. "Akkor te miért élsz, úgyis meghalsz"? Szerinted ezek a hozzáállások rendben vannak? Amit kérdeztem arra az válaszoljon aki érti is."


Látom nem érted a válaszomat, pedig értened kellene a hasonlatot. Azért nem akarsz megházasodni, mert utána nem akarsz elválni. Eleve nem jó a hozzáállásod. Ennyi erővel ne csinálj semmit egész életedben, mert mi lesz ha ez meg az lesz. Erre írtam, hogy ne egyél, mert úgyis kiszarod, felesleges, kár beléd.

Ha nem bízol meg egy férfiban sem, akkor ezt közöld a pároddal, legyél vele őszinte, és ne húzd az idejét, ugyanis lehet, hogy ő nem is tudja ezt. Nekem biztos nem kéne egy olyan nő, aki így vélekedik a férfiakról csak azért, mert volt pár rossz tapasztalata. Attól még nem minden férfi ilyen. Ennyi erővel énis elkezdhetnék általánosítani, mert az előző barátnőm megcsalt engem.

2018. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Persze én is azt hittem a paromrol, hogy sosem csalna meg stb. Mert ő nem ilyen tipus, és egyenes. Előző kapcsolatunkat után évekig megmaradt a szerelmem neki nem is volt más kapcsolata, pedig jelentkező bőven volt. Majd újra megpróbáltuk. De nekem azt ne mondja senki, hogy nem fordult meg egy férfi fejében sem, hogy de jó lenne ő, v ő.. Ha megcsalni vagy elhagyni nem is akarna, de tuti nem utasitana vissza egy "lotyot". Tudom elég negatív ez a gondolkodás, de gőzöm sincs, hogy miért abrandultam ki ennyire, általában tudok reálisan gondolkozni, nem akarom, hogy megmergezze ez a kapcsolatom, nem is akarom elveszíteni, de tudom, hogy előbb utóbb bekövetkezik. Az idő veszi el mondhatni.
2018. ápr. 25. 16:38
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 1-es írta nincs ezzel baj. Ha ezt közlöd az adott féllel, hogy ne is reménykedjen...


És nem is foglak győzködni mert minden ember úgy él ahogy akar.


De belefuthatsz te is egy olyan lélekbe aki ezt mind felülírja majd benned.

2018. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megcsalni vagy elhagyni nem is akarna, de tuti nem utasitana vissza egy "lotyot""


Vicc ez a gondolkodás. Képzeld csak el, a hűség döntés kérdése. A te párod nem volt egyenes és döntött, megcsalt. Elhiszem, hogy szarul esett, de elég primitív gondolkodásra vall, hogy ezek után ezt minden férfire kivetíted. Engem is megcsalt a barátnőm, mégse hiszem azt, hogy minden nő ilyen. Vagy akkor mondjam rád is egyből, hogy biztos te is ráülsz minden farokra, mert a barátnőm megcsalt? Tudom, szar beismerni, de rossz pasit fogtál ki és vannak még normális férfiak.

2018. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Értettem a hasonlatot, és a mondandod is. De az élet rövid, sok okom megvan rá, hogy vágyhassak egy jó házasságra. Ez az álmom. De csak álom. Sajnos ahányszor úgy lattam, hogy egy házasság irigylésre méltó, évekóta ismertem őket, olyanokat tudtam meg amik nem mindennapi problémák. Nem akarok olyan életet, sem magamnak sem pl a gyerekeimnek. Egy gyerek sem érdemli, meg hogy egy rossz házasságban éljen. A párom és én is elég önfejűek vagyunk, dominalunk a kapcsolatban, a szerelem elvész, a vágyat évekig nem fogom tudni fenntartani egyszer én is elfaradom és elvárom, hogy olykor más is tegyen a kapcsoltért, ne csak én. (Tudja, hogy mik az elképzeléseim a jövőre nézve)
2018. ápr. 25. 16:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!