Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akarok ennyire szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok ennyire szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Hiányzik nagyon a szerelem az életemből. Egyszerűen már másra se tudok gondolni, csak hogy milyen lenne egy lánnyal. Átlag sok romantikázás jár az eszembe, ami miatt sajna levert vagyok. Idegesít hogy egy megyeszékhely rangú városban sem találom meg azt, kihez vonzódnék. Akiket meg jónak látok, annak meg van valakije vagy épp lekoptat. Ez is kihat a hangulatomra. Már odáig jutottam hogy a fájdalom a szívemet szorítja. És fura hogy 19 éves srácként nekem ilyenen jár az agyam minden nap. Mintha nem is lenne fontosabb dolog az életben.


Lehet nyugodtan oltogatni, de én ilyen vagyok. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.


2018. jún. 5. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Budapesten se találtam megfelelőt másfél évig, fel is adtam.
2018. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert szeretni jó..fiatal vagy..simán meglesz
2018. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna... Amúgy szerintem a választ leírtad magadnak. De jobb így, mint egyéjszakás r#bikkel.
2018. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!