Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Létezik olyan párkapcsolat amely tényleg örökre olyan marad mint az elején ugy értem hogy nem unják meg egymást és nem lessz idegesitő a másik? Csak mert eddig nem tapasztaltam ilyet családomba is mindig ezvolt a szüleim elváltak testvérem párkapcsolatai sem tartottak max ilyen 2 évig nekem pedig volt egy 4éves kapcsolatom de a végére mar szenvedtem nemtudtam elviselni a jelenlétét sem . Most van egy barátom egy hónapja vagyok vele együtt annyira jo soha nem voltam még ilyen boldog tényleg eltudnám vele képzelni az egész életem de félek hogy mivan ha ezis csak 3,4 vagy kevesebb ideig tart és mondjuk megunna engem vagy nemtudom nektek milyen tapasztalataitok vannak létezik örök szerelem ?
2018. júl. 16. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%

Igen létezik.



Csak nem ennél a fajnál.

2018. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Nincs olyan, h "örökké". Ha ezt a szót még használjátok, akkor ne is kezdjetek bele kapcsolatba, mert hatalmasat fogtok koppanni.


Egyébként a helyesírás gyakorlását ajánlom!

2018. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Hűség van és elköteleződés, de örök szerelem nincs.
2018. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Igen létezik.


A szerelem egy idő után elmúlik és átveszi helyét a sokkal mélyebb szeretet.


Saját példa: anyukámék 4 év együtt járás után házasodtak össze. Anya 44 évesen daganatot kapott és 56 évesen meghalt ebben a betegségben. 12 évig küzdöttünk ezzel a betegséggel. Apa minden egyes kemókor, vizsgálatkor, műtétkor ott volt anya mellett. Ápolta és segített neki amiben csak tudott neki.

Most így kb másfél évvel anya halála után is még össze van törve.


Egy kapcsolat nem marad olyan, mint az elején volt. Változik, akár csak az ember. Nagyon sok munkát és erőt fektetnek bele a felek, hogy a kapcsolat működőképes legyen.


Ha a félelmeid és a negatív tapasztalataid fognak a továbbiakban is irányítani, akkor a vonzás törvénye értelmében, te is ugyanerre a sorsra fogsz jutni és te se leszel soha boldog. Sz..r kapcsolataid lesznek mindig.

És ne gondolj arra, hogy mi lenne ha...stb. Tegyetek meg mindig mindent, hogy a kapcsolat működjön.

2018. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat sem marad örökre ugyanolyan, eleve nincs két ugyanolyan nap, és az ember is változik, meg egyébként is, mindenkinek van, amikor jobb kedve van, van, amikor nyűgös, van, amikor beteg, van, aki migrénes, van, aki frontérzékeny...

Hogyan lehetne már egy bármilyen emberi kapcsolat, beleértve a párkapcsolatokat is, mindig ugyanolyan, ha mi sem vagyunk mindig ugyanolyanok?

2018. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

A szerelem is olyan dolog amit be kell tudni osztani.

Egy hosszú közös életre rá kell szépen adagolni az örömöt és a vitát.

Olyan ez mint mikor gyerekként a kenyér belét akartad először enni de rájöttél, hogy a héjával együtt összességében elviselhetőbb mint egymás után enni a részeket.

Az élet nem rózsaszín köd, sokkal inkább realitás.

Meg kell színezni minden egyes napot egymásnak de csak ízlésesen.


mondom ezt úgy, hogy nem volt még kapcsolatom de a környezetemben alig akad válás.

2018. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Gyakorolni kell az érzelmeid, normális keretek közt kommunikálni, avagy negatív egót nem éltetni, ekkor a kapcsolat idő előrehaladással, egyre jobb lesz.
2018. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Mennyi okos ember van itt... En lassan 20 eve imadom a parom, es szerelmesebb vagyok bele, mint az elejen (es ezzel o is igy van). Ha barki meglat minket, azt hiszik, nemreg jottunk ossze, mert ugy turbekolunk. Nem unjuk egymast, es a szex is szuper, meg mindig naponta egymasnak tudunk esni. Ez a sok szoveg az x ido utan elmulo kemiai reakciokrol egy nagy humbug. Nalunk nem mult el semmi, sot.

Kivanom, hogy neked is sikeruljon. :)

2018. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vannak néha kivételek, akik megtalálják, de ők vannak kevesen.
2018. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Anyámék nagyon megtalálták egymást
2018. júl. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!