Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, ő nem viszonozza de miért féltékeny?

Figyelt kérdés

6 éve a legjobb fiúbarátom, ez idő alatt mindig egy ágyban aludtunk, fél éve kezdett el közeledni felém, éjszakánként átölelt. Most, hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba, megbeszéltük a dolgokat, ő azt állítja, hogy én félreértettem valamit.


Ellenben én mondtam neki, hogy terítéken van pár férfi, akikkel el tudnék képzelni kapcsolatot, ő azt mondja támogatja, de mikor elfordulok, látom hogy izzad, remeg, vakarózik elképesztően féltékeny! Ha rákérdezek, hogy minden rendben van-e, egyszerű természeteséggel ráz le, hogy neki semmi baja nincsen.


Kijelentette, hogy én vagyok az a lánybarátja, aki a legcsinosabb és okosabb, de meg szeretne tartani annak a barátnak, akiről elmondhatja, hogy nem feküdt le velem.


Ez hárítás? Valamit félreértek? Sokan mondják, hogy belémszeretett, de nem meri felvállalni, a fiúkat, akikkel kavarok,mind szem előtt tartja az is jellemző, hogy beépül a társaságukba, hogy kémkedhessen utánuk. Ilyenkor elő szokta venni a szeretőit, néha leülteti őket elém, megfogja a kezüket, mintha járnának és figyeli a reakciómat.


Az évek alatt mindent meg tudtunk beszélni, a barátságunk erre épült, most viszont elzárkózik, sokszor kapom hazudozáson, és hatalmas köztünk a csend.


Volt már valakinek tapasztalata ilyen téren? Mit kéne tennem és hinnem?


24/L ő 26/F



2018. júl. 11. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Uram, irgalmazz!
2018. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valamit nem veszek észre?
2018. júl. 11. 10:19
 3/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Ez alatt a 6 év alatt mondd, hogy egyikőtöknek sem volt kapcsolata.
2018. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de volt, nekem négy évig, amikor szakítottunk, rá két hónapra kezdett el közeledni, neki csak párhónapos kapcsolatai voltak
2018. júl. 11. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És a barátod (akivel párkapcsolatban voltál) hogy viselte, hogy te egy ágyban alszol egy másik fiúval, aki nem a barátod, csak a "barátod"? Mert én bizony úgy kidobtalak volna a helyében a kis "barátoddal" együtt, mint macskát xarni.
2018. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ez teljesen jogos amit az utolsó ír! de sajnos a kapcsolatom nem szerelemre épült, a barátom sokszor le is b*zizta...
2018. júl. 11. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért aludtál a fiú barátodnál, amikor volt barátod? Vicc...


Egyébként meg az egész szituáció értelmetlen amit csináltok, nem is értem. Kész röhej.

2018. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem teljesen értem, hogy mi ez a megbotránkozás...a kérdésre kéne válaszolni és nem a hülyeségre kiélezni a témát, ez így offtopic
2018. júl. 11. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!