Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Pár hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Pár hónapja vagyunk egyutt a párommal. Én szerelmes vagyok belé. És minap közölte velem hogy ő is szeret de nem szerelmes.

Figyelt kérdés
De viszont nem akar szakitani se azt hogy kilépjek az életéből,mert nagyon jol erzi magát velem es szereti amikor együtt vagyunk es hozzam bújhat megcsokolhat stb.. Lehet e meg esely arra hogy kialakuljon nala is a szerelem? Puszi. Egy szerelmes lany

2018. júl. 11. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
van ra esely. de azt is tudd h a szerelm idovel elmulik
2018. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem, de ki tudja. sanszosabb hogy majd lecserél ha jön egy számára jobb parti. addig is jobb vagy mint a semmi. bocs de a férfiak ilyenek.
2018. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mullando.. De ha ki se alakult nala. Nem tudom mit tegyek. En nagyon bele szerettem es fáj hogy ő még nem. Es felek hogy majd hónapok muktan mondja hogy ez neki nem megy
2018. júl. 11. 11:49
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom hogy le is cserélhet es ettol felek. De azt mondja neki nem kell mas csak en. Es nen akarok elvesziteni
2018. júl. 11. 11:50
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj, a szüleim leélték úgy az életüket egymás mellett, hogy apám úgy ment bele, hogy "majd kialakul", aztán ezt minden konfliktus esetén egymás fejéhez vágják. Kicsit olyan nekem a házasságuk, hogy elvannak, mint lakótársak, mint a nyugdíjasok az öregek otthonában, összekötik őket az anyagiak, a kötelesség, de nincsenek azok a nagy pozitív érzelmek.


Nem tudom, nektek hogy alakul, erről nektek kell döntenetek, neked, hogy vársz-e, hátha lesz több is, adsz még egy kis esélyt, pár hónapot, fél évet, egy évet... vagy neked ez kevés.

2018. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igen. Vannak ilyenek. De en nem tudom most mit tegyek. Nem akar szakitani nert ahhoz túlságosan szeret de szerelem nincs. Es adtam eselyt mar neki mas miatt.. Es nem tudom megeri e mert csak nekem fáj ez es nekem is fog
2018. júl. 11. 11:53
 7/14 anonim ***** válasza:
objektíven nézve ha most szakitasz vele vagy hónapok múltán ő veled, kb hasonlóan fog fájni. ha neked jó vele akkor ennek tudatában használd ki a vele töltött időt.
2018. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem maradnék ilyen kapcsolatban. Mindig az járna a fejemben, hogy caak elvan velem, mert épp nincs jobb, de szerelem nélkül értelmetlen egy kapcsolat. Ennyi erővel lehetnél szingli is és összejárogathatnál valakivel érzelmek nélkül. Lényegében pont ebből áll a jelenlegi “kapcsolatod”.
2018. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek van veled? Ja, hogy jól érzi magát? Egyem meg, erre tartson haverokat...
2018. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én őszintén azt gondolom, hogy egy így induló kapcsolatból már nem lesz ideális párkapcsolat soha... De cáfoljon rám az élet 😀
2018. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!