Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vegetariánus/vegán és "húsevő"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegetariánus/vegán és "húsevő" között mennyire zökkenőmentes egy párkapcsolat? Tudnátok tapasztalatokat mondani?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegetáriánus vagyok és csak húsevő barátom volt eddig. Semmi gond nem volt ezzel.
2018. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Vega férfi vagyok. De amikor barátnőim voltak, még húsevő voltam. Ha most összejönék valakivel, egészen addig nem zavarna, hogy húst eszik, amíg nem akar megtéríteni, nem aláz meg, nem figuráz ki az életmódomért.
2018. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Épp az imént volt kérdés, hogy az anya rá akarja erőltetni a születendő gyermekre a vegán életmódot, az apa meg a húsevést preferálja. Pl. ilyen konfliktusok lehetnek.
2018. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 próbálokkedveslenni ***** válasza:
68%

Egészen addig nem zavarna az étrendje, amíg az enyémet nem befolyásolja.

Illetve nem beteges vega, aki kiakad, ha hús van a hűtőben vagy nem adna csókot, ha előtte hamburgert ettem mondjuk.


Persze azért abban bíznék, hogy az én kolbászomat szeretné.

2018. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Én "húsevő" vagyok, semmi bajom a vegákkal vagy vegánokkal, a baráti társaságomban is vannak. De képtelenségnek tartom, hogy elkötelezett párkapcsolatban legyünk, mert más elvek szerint élünk.
2018. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vegákkal az a baj, hogy Istennek képzelik magukat és lenéznek téged azért, mert te nem ilyen elveket vallasz. Ha nem akar rám erőltetni valamit, akkor nem gond, de sajnos a jó részük ilyen, így én kizártnak tartanám a kapcsolatot.
2018. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!