Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselnéd ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselnéd ha a barátotoknak több lány barátja lenne mint fiúbarát és te lennél a barátnő?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 16:32
 1/2 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Nem hiszek alapjaiban a női-férfi barátságban.

Azzal semmi bajom nincs, ha a párom melóban ebédidőben egy férfi kollégával kajál. Meló után megbeszélik a dolgokat.


Az viszont számomra nem férne már bele, hogy mondjuk átmegy filmezni a csókához.

2018. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek vannak női barátai, haverjai, ismerősei, kollégái, pontosan ugyanúgy "viselem", mint ha csak férfibarátai lennének vagy mintha csak nők. Aki jó fej, azzal én is jóban vagyok, aki annyira nem szimpatikus, azzal távolságtartóbb vagyok, ennyi az egész, az összes barátját így kezelem, férfiakat nőket ugyanúgy. Én sem a nemük alapján választom a barátaim, ő sem. Örülök, hogy olyan emberrel vagyok együtt, aki a másikban az embert látja, nem pedig a nemiszervet.
2018. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!