Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fotón a pasi átfogja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fotón a pasi átfogja a lány derekát/odahajtja a fejét az övéhez, nagy eséllyel a barátnője? Tehát mélyebb kapcsolatra utal köztük?

Figyelt kérdés
Most teszem azt, normális emberekről van szó.

2018. júl. 14. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Ennyi alapján azt mondanám, hogy nagy eséllyel együtt vannak, de ennyiből azért nem vonnék még le semmit.

Amúgy meg attól még nyugodtan próbálkozz be nála, az is lehet hogy már egy lapos kapcsolatban van, te pedig bejössz neki.

2018. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ebben az esetben szerintem számít a helyszín, háttér is, mert nem mindegy, hogy pl. egy buliban készül egy ilyen kép, vagy valami romantikusabb, nyugisabb környezetben.
2018. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Tipikusan mely es harmonikus kapcsolat poza. Ha ellaposodott lenne a kapcsolat,a pasas meg veletlenul se erne hozzan a foton a nohoz illetve nem lenne kozos kep roluk. Erre merget vehetsz.

N

2018. júl. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Készült pl. egyik barátommal / kollégámmal ilyen kép egy céges bulin... persze, nagyon jó a kapcsolat köztünk, de mindkettőnk részéről csak baráti.
2018. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
43%
Szerintem nem. Nekem is van képem az egyik barátommal, ahogy összeér a fejünk, meg átkarolja a derekam. Semmi nem volt és nem is lesz köztünk.:D 16l
2018. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!