Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha szakítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szakítottam, de megbántam, és most már nem akar visszafogadni?

Figyelt kérdés
Barátommal majd' 1 éve voltunk már együtt, és nála tökéletesebb párt el sem tudnék képzelni magamnak: jóképű, szexis, okos, gyengéd, figyelmes, jól megértjük egymást kb. 1 oldalt tudnék írni arról, h milyen fantasztikus... az egyetlen problémája, h nem mutatja ki az érzelmeit és határozatlan. Vizsgaidőszakban eléggé lelaposodott a kapcsolatunk, keveset találkoztunk de rengeteg vitánk volt. Ezeket többnyire én provokáltam, mert valahogy mindig azt láttam rajta, h unja az egészet, mindegy neki, mit csinálunk, legyen mindig az amit én akarok...és akkor jött egy pont, amikor tényleg összecsaptak a fejem felett a hullámok (egyéb magánéleti problémák, sulival sem ok minden) és úgy éreztem, nem kell olyan pasi aki után mindig csak én futok... 2 hétig bírtam nélküle, de rájöttem, h nem megy, nagyon szeretem őt, és inkább fussak én utána, csak ne veszítsem el. Kértem, h fogadjon vissza, mert megbántam, de azt mondja, ő már túltette magát az egészen és nem akarja ujra kezdeni velem...pedig szeretett, tudom, h szeretett; de azt mondja nagyon megbántottam és nem tud megváltozni a kedvemért (én már nem is akarom megváltoztatni semmiben, csak kapjam vissza:( ). Valaki tudna ajánlani vmit, hogy most mit tegyek?? Nem akarom elhinni egyszerüen, h 2 hét alatt elmúltak az érzései.. és annyira bánt, h az én elégedetlenkedésem miatt veszítem el...nélküle már semminem nem lesz értelme.
2008. márc. 10. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
egy ilyen spiné mellé én sem vágyódnám vissza ezt tehát elkúrtad, nem kicsit nagyon... Meg tudom érteni a barátodat, de egy kicsit el kéne gondolkozni a társas együttélés íratlan szabályain, meg fejlődni szocializációs témában. senkinek nem hiányzik a balhé otthon is, elég az a nyomorult munkahelyen, csoda hogy eddig bírta és nem ő vágott téged ki, én biztos az utóbbit tettem volna!
2008. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jó, azért neki sem volt talán olyan szörnyű a kapcsolatunk alatt, hiszen szerettem őt végig, a legelejétől kezdve, lelkes voltam, és 8 hónapig veszekedésmentesen ment minden...elismerem, az elmúlt 1,5 hónapban elcsesztem és sárkány voltam, de nem ok nélkül; (ráadásul ebből 3 hétig alig láttam a vizsgák miatt, 1 hétig pedig síelt amikor tök féltékeny voltam) és vele nem lehetett megbeszélni semmit, mert neki mind1 volt...de én már belátom h hibáztam, nem kicsit, sokat... és bármit megtennék, h visszaszerezzem őt...tényleg nagyon szeretem. Erre mit mondasz?
2008. márc. 10. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem totál elveszítetted a bizalmát és mostmár úgy érzi nem te vagy az a nő akivel letudná élni az életét.

Ráadásul nagyon is megbántottad van rengeteg jó tulajdonsága,de neked nem volt elég.Mindenkiben van rossz is te is magadba nézhetnél,biztosan tele vagy hibával és ő ezt nem hangoztatta,mert ha szeretsz valakit a hibáival együtt fogadod el.Nem tudom,hogyan szerezd vissza,mert ha még sikerül sem lesz többé ugyanaz és nagy az esélye,hogy ő fog majd elhagyni.Vess be mindent,ha hagyja végső esetben tedd féltékennyé,de szerintem belefáradt és előbb v.utóbb máshol fog vigasztalódni.Sok sikert és legközelebb becsüld meg az ilyen társat.

2008. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Hát ezt elszúrtad! Akkor kellett volna gondolkodnod!
2008. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
szerintem ha mindig mindegy volt neki,akkor igazán már nem érdekelted...sőt ha 2 hét alatt elfelejtett..akkor igazán érzelmileg nem is kötödött hozzád...
2008. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg a "hát ezt elszurtad" jellegűeket, erre magamtól rá nem jöttem volna... ma végérvényesen és visszavonhatatlanul kirúgott, megszakad a szívem, de biztosan ezt érdemeltem.
2008. márc. 12. 00:13
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
NAH figyelj...a vizsga idöszakban mindennki tudja h kifárad az ember,és mikor egy kis gyengédségre és nyugalomra vágyik a társátol és az olyan mint egy kaktusz kinek lenne kedve vele együt mardni..Viszont végig olvastam a storydat figyelmesen és valahol érthetöek voltak az érzéseid..kidobni viszont nem kellet volna hanem egy kicsit hagyni öt,,lehet rá jöt volna h nincs 100%osan ebben a dologban és változtatott volna..mostmár idövel mindenki okossab lehet neked csak az hiányzik h vele lehes az együt töltöt idök most h egyedül vagy hiányzik h tartoz valakihez ,ez nembiztos h azért van mert anyira szeretd.probáld igy fel fogni a dolgokat lehet könyeb lesz tul lépni...Viszont egyet ne felejts el TE NÖ vagy és ha ki is dobtad,vagy sárkány voltál ö a férfi és ha szeretet és szenvedet miután ki dobtad akkor is visza kuncsorogta volna magát mert aszerelmes sziv vak és bármit megtesz..nekik kell érted nyulni mostmár te megtetél mindent el mondtad h tévettél tisztában van vele h viszakarod magdnak..ne vedd át s férfi szerepét te nö vagy és ne hoz ránk szégyent...ha viszont nem keress akkor nem is biztos h valah igazán szeret akkor viszont nagy hülyét csináltál magdbol mert pitiztélneki..ne hogy már megbántad neki ez nem elég hagyd a picsába bezzeg ha ök baznak el valami ezretszere is viszafogyadjuk öket mert szeretjük..de ö nem téged akkor nyilvánvalo h miért nem ügye..ha sértetség beszél belö akkor idövel ezis kiderül fel a fejjel te NÖÖ VGAYYYYYY
2008. márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fel kéne nőni érzelmileg is egy kapcsolathoz.

Komolyan nem értem az ilyen embereket , miért nem lehet gondolkodni előtte egy kicsit? Elrontottad nem kicsit ... nagyon..


Az meg hogy határozatlan idővel változott volna szerintem, de majd legközelebb jobban megbecsülöd a jót.

2016. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!