Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reszeg ember igazat mondd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reszeg ember igazat mondd?

Figyelt kérdés

Na tehat az van hogy,lassan 1 honapja szakitottunk baratommal en 18 vagyok o 22.

Es mar kb,minden hetvegen felhiv hogy velem akar aludni. Szeret stb...

En szakitottam,de amikor bekulni akartam azt mondta nem hiszi hogy valtozna valami..

Meg ugyis el koltozik..

Aztan multhet kedden at hivott , beszelgetni de en voltam akkor aki ivott..

En kijott belolem minden.

Es azt mondta hogy azert hivott hogy megbeszeljuk,az egeszet. Es ujra kezdjuk.

De rosszul vegzodott es veszekedtunk.

(Miattam)..na nem tudom mi legyen..

Nem volt meg velem ilyen,aludni se tudok.

Csak ra gondolok.

Kerlek,aki tud ertelmes valaszt adjon!😊


2018. júl. 20. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Igen. Ilyenkor lehet egy embert legjobban kikérdezni:D
2018. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol mindenkiből mást hoz ki. Én pl. elalszom tőle, van, aki agresszívvé válik...
2018. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Javasolnék egy józan állapotban elkövetett kommunikációt, az még hátha segít. Amúgy meg részeg ember nem mindig mond igazat, nekem már ilyen tapasztalataim is vannak.
2018. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán rúgok be, mert sose ez a célom iszogatásnál, de amikor sikerül, akkor olyan abszurd sületlenségeket tudok összehordani, hogy az valami félelmetes. Legutóbb például elmeséltem a barátaimnak egy "saját" sztorit, amit nem is én éltem át, hanem egy sorozatban láttam azon a héten :D De abban a pillanatban tényleg így gondoltam, hogy ez velem megtörtént. Ennyit erről.

Szerintem egyszer üljetek le józanul és beszéljetek át mindent. Ártani nem árthat.

2018. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Milyen durva, hogy egy értelmes mondatot nem tudsz leírni, de már berúgsz, meg kefélsz! Nem gondolod, hogy ez nagyon gáz? Én a helyedben elásnám szégyenemben magam...
2018. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
A részegen kimondott szavakat józanul már megfogalmazták...
2018. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én simán hazudok. Gátlás szűnik csak meg.
2018. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Részegen vagy igazat mondok,vagy hülyeségeket beszélek.
2018. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mond mindig igazat, ha részeg vagyok hazudok, mint a vízfolyás, mivel belelkesedek.
2018. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálom megtalálni az összefüggést a főkérdés és a magyarázat között. Részegen szokott felhívni, hogy elmondja, hogy szeret? Azt valószínűleg komolyan gondolja, mert miért mondaná, ha nem így lenne...? A te döntésed, hogy adsz-e még egy esélyt magatoknak a dolgok tisztázására.
2018. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!