Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veled volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled volt már olyan, hogy kissé “bűntudatod” volt amiatt, hogy lekoptattál valakit?

Figyelt kérdés

Lekoptatás alatt értem azt is, hogy “friend zone”-ba került.

Olyan esetekre gondolok, amikor kissé megmagyarázhatatlannak érzem, hogy miért nem akarok kapcsolatot valakivel, mert az illetőt számos szempontból megfelelőnek ítélem.


2018. júl. 20. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem eleinte kellemetlen volt, mert elég "népszerű" vagyok a csajok körében és én nem szerettem, ha valakinek magyarázkodnom kellett, hogy vele, miért nem akarok semmit se kezdeni. Végül belejöttem és nem magyarázkodtam csak annyit mondtam nem és ebből úgy a nagy átlag értett is. Nem csináltam tragédiát belőle soha csak, ahogy írod az első pár esetnél éreztem magam furán, hogy valakit el kell, hogy utasítsak, mert amúgy nem ilyen a természetem, hanem barátságos vagyok és ha valakinek mondod, hogy nem, akkor ő alapból utálni fog téged, de nem kaphat meg senki sem mindent az életben. Nekem is van olyan, amit akarok és ott a nem ezt megértem és ennyi. Csak sokan ezért utálják meg az embert ezt nem értem amúgy.
2018. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

Eleve nálam CSAK a "friendzone" után lehet szó egyáltalán kapcsolatról, ismeretlenül felejtős.

De ha valakivel nem érzem úgy, hogy jó páros lennénk, akkor nem bánkódok, amiért nem húzzuk egymás idejét.

2018. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Az szerintem jobb kérdés lenne, hogy mikor érkezik a bűntudat.. és hogy valójában miért.

A) Elszalasztott lehetőség

B) Paraszt voltam és ilyen olyan módon játszottam valaki érzéseivel, aki nem ezt érdemli

C) Beszari vagyok

2018. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 Az olyan esetekre gondolok, amikor valójàban úgy érezted, hogy bejön az illető, és nincs más aki jobban tetszene nála, tehát nem sima lekoptatás esete.


Bár a te esetedben gondolom az lehetett a háttérben, hogy alapból nem akartál komoly kapcsolatot senkivel? Vagy volt másik választott.

2018. júl. 20. 15:10
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Talán mindhárom:D
2018. júl. 20. 15:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Igazad van nálam ezek olyan esetek voltak, amikor a csajok jelentkeztek be és őket kellett elutasítani.
2018. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ha valakivel nem akarok kapcsolatot, akkor annak mindig oka van. Hiába kedves, aranyos, helyes stb. az illető, ha nem vonzódom hozzá. Ezt irányítani nem tudom, ezért nem is érzem magam rosszul meg gondolom a másik se örülne annak, ha csak azért jönnék vele össze, mert nincs más.
2018. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy azonnal meggondolom magam és összejönnék ilyen személlyel.

A bűntudatnak olyan oka is lehet, hogy azt követően olyan emberrel jövök össze, akivel szintén úgy tűnik, hogy nem illünk össze, tehát végülis nehezen igazodom ki magamon és az érzéseimen.

2018. júl. 20. 15:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Volt, de olyan mint amire gondolsz kérdező. Bejött nagyon is, de...
2018. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem. Nyilvan oka van.
2018. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!