Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen kapcsolatot keressek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatot keressek?

Figyelt kérdés

Szóval, 29 éves vagyok, egy 8 éves kapcsolatom ment tönkre féléve. Egyik percről a másikra, mindenféle nagyobb ok nélkül, kisebb nézeteltérések miatt. Mindketten hibásak voltunk. Vicces, vagy szánalmas, még nem tudok semlegesen gondolni rá, valószínűleg soha nem is fogok tudni.

Most óvatosan elkezdtem ismerkedni egy pár hónapja megismert személlyel, közös baráti társaságunk van, de inkább neten beszélgetünk. Egy nagyon kedves, rendes, visszafogott férfi, aki az égvilágon senkinek sem tudna ártani. Jó vele beszélgetni, de nem érzem azt, hogy halvány jele lenne a szerelemnek. De nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán valaha szerelmes akarok még lenni, mert ha megint pórul járok, az eléggé ledöntene.. Szóval ti mit tennétek, várnátok olyanra, akire reagál a lelked/tested, vagy így közel 30 évesen már biztosra mennétek és olyat választanátok, akivel "jól elvagytok", de nincs nagy, mindent elsöprő szerelem, nincs lángolás, csak biztos tudat, hogy nem fogtok veszekedni, hogy mindig egymás mellett lesztek?

Köszi előre is, eléggé össze vagyok zavarodva..


2018. júl. 26. 05:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig a mindent elsöprő szerelem jön be! Sőt legtöbbször nem.
2018. júl. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy érzed feldolgoztad, elengedted az előző kapcsolatod? A kérdésed alapján nem teljesen.


"de nem érzem azt, hogy halvány jele lenne a szerelemnek" - csak a szerelem meg a párkapcsolat miatt lehet beszélgetni az emberrel? Miért fogod fel valamiféle kényszernek?


"De nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán valaha szerelmes akarok még lenni, mert ha megint pórul járok, az eléggé ledöntene." - ezért nem érzel amúgy semmit, mert tudat alatt blokkolsz. Félsz a kudarctól, emiatt nem is mersz nyitni, és valószínűleg ezért (sem) érzel egyelőre semmit. Persze ez nem azt jelenti, hogy a sráccal csak miattad nem alakul semmi, de ez a blokk is az okok között van.


Szerintem tedd azt, hogy elengeded a párkapcsolatot egy időre, de éld tovább az életed úgy, ahogy eddig. Ha beszélgetni, ismerkedni akarsz a sráccal, akkor tedd azt, de ne érezd kényszernek vagy szükségnek. Közben próbáld lezárni az előző kapcsolatod és elfogadni, hogy akármilyen rossz, de történik ilyen, ettől viszont az élet még megy tovább.

2018. júl. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Probalj meg vele vag massal ugy mond szex kapcsolatot es majs utanna komolyabbat!
2018. júl. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"nagyon kedves, rendes, visszafogott férfi, aki az égvilágon senkinek sem tudna ártani"

Azert az ilyen kijelentesekkel ovatosan. Par honapja ismered, eleg elhamarkodott dolog ilyet kijelenteni.

Amugy, ezt igy nem lehet elore eldonteni. Ismerkedsz es majd alakul.

2018. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem vagy érzelmileg semleges, ezért igazából semmilyen kapcsolatot ne keress. Legyél nyitott , barátkozz és majd akkor fog működni a dolog, amikor hirtelen "úgy" tud reagálni a tested és az agyad.
2018. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 +1

Szerintem még hagyj magadnak időt. 8 évet feldolgozni nem kis munka lesz.

2018. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hulyeseg lenne barmibe is beleugrani, igy, hogy nem jottel ki az elozobol. 8 evet fel ev alatt nem lehet feldolgozni.

Es szerintem se jelents ki olyat, hogy egy par honapja "ismert" ferfi ilyen. Azert, mert valakivel jol elbeszelgetsz, nem azt jelenti, hogy jo lenne vele leelni egy eletet. Hiaba hiszed, hogy biztosra valasztanal, ugyanugy vege lehet 1-2 eb mulva.

2018. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!